Emre Mor'u snus maddesine alıştırdığı iddia edilen Muzzi Özcan'dan açıklama geldi

Emre Mor'u snus adlı uyuşturu maddeye alıştırdığı iddia edilen menajer Muzzi Özcan'dan açıklama geldi. Özcan,"Emre'yi keşfedip Türkiye'ye kazandırdım. Şimdi bakıyorum da Emre gidince herkes silahlarını bana doğrultmuş. Zaman kim haklı gösterecek" dedi.
Yayınlanma tarihi: 23 Ağustos 2017 Çarşamba, 12:47

[Haber görseli]Akşam Gazetesi'nde yer alan bir haberde; Milli Takım'ın genç yıldızı Emre Mor'un menajeri Muzzi Özcan tarafından snus adı verilen uyuşturucu maddeye alıştırıldığı iddia edilmişti.

Menajer Muzzi Özcan konuyla ilgili ilk kez konuştu.

Emre Mor'un eski menajeri Muzzi Özcan'ın resmi Twitter hesabından yaptığı o açıklamalar;

"Bugün hakkımda çıkan haberler tamamen hayal ürünüdür. Başlatılan bir karalama kampanyasıdır ve gerekli hukuki işlemler yapılacaktır. Emre hakkında bugüne kadar kötü bir şey söylemedim. O daha genç ve yara alsın istemiyorum. Bu işi yapanlarla hukuk önünde hesaplaşacağım! Emre'yi keşfedip Türkiye'ye kazandırdım. Şimdi bakıyorum da Emre gidince herkes silahlarını bana doğrultmuş. Zaman kim haklı gösterecek."

Emre Mor geçtiğimiz günlerde menajeri Muzzi Özcan ile yollarını ayırdığını açıklamıştı.

Snus nedir ?

Snus, sigara tiryakilerin bağımlılıktan kurtulması için üretilen bir madde. Tütün, tuz ve bazı karışımlardan üretilen Snus, ağız ile üst dudak ve diş ile damak arasına yerleştirilerek kullanılıyor.

Sigara bağımlısı olan kişilerin kullandığı Snus'u, sigara içmeyen kimselerin kullanması önerilmiyor. Snus'un, özellikle sigara kullanmayan kişiler tarafından tüketildiğinde uyuşturucu etkisi yaptığı öne sürülüyor.

A+ A-