Kapat
A+ A-

Evlenmek isteyen adamı dolandıran kadının vajinasında da uyuşturucu bulundu

Muğla'nın Yatağan ilçesinde meydana gelen olayda, bir kadın kendisiyle evlenmek isteyen adamı ve ailesini dolandırmak isteyince polise yakalandı. Polise yakalanan kadının vajinasında ise alüminyum folyoya sarılmış uyuşturucu bulundu.
Yayınlanma tarihi: 9 Eylül 2018 Pazar, 09:20

[Haber görseli]Muğla Kavaklıdere'de yaşayan İ.K. evlenmek istediğini Milas ilçesindeki ailesiyle paylaştı. Bunun üzerine aile, Kahramanmaraş 'a giderek oğulları İ.K.'yı G.B. ve ailesiyle tanıştırdı.

Tarafların tanışmasının ardından İ.K.'nın evlenme istediğini kabul ettiğini söyleyen G.B. Muğla'ya geldi ve aileden önce para daha sonra da altın istedi. Aileden aldığı paranın yanı sıra altın da talep edince aile, 'nikahtan sonra' vereceklerini söyledi. Bunun üzerine taraflar arasında tartışma çıktı.

İstediği altını alamayan G.B., Kahramanmaraş'a geri dönmek isteyince İ.K. ve ailesi dolandırıldıkları şüphesiyle polise şikayette bulundu.

G.B.'nin aldığı paraların yanı sıra altın da istemesiyle çıkan tartışma sonrası İ.K. ve ailesi dolandırıldıkları şüphesiyle polise gitti. İhbar üzerine harekete geçen polis , Kahramanmaraş 'a gitmek isteyen G.B.'yi Yatağan Otogarı'nda yakaladı.

Vajinasında alüminyum folyoya sarılmış halde olan uyuşturucu madde ele geçirildi.

Gözaltına alınan G.B.'nin üst araması sırasında, aileden aldığı paranın bir kısmı bulunsa da şüpheli hareketlerinden dolayı savcılıktan alınan kararla G.B. Yatağan Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Genital bölgesine yapılan kontrollerde vajinasında alüminyum folyoya sarılı halde uyuşturucu madde bulundu.

Hastanedeki kontrollerinin ardından G.B. tekrar emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler