Kapat
A+ A-

Fanatik abla kardeşin futbol aşkı

Trabzonspor’un fanatik kadın taraftarları Aslı Kethüda ve Fatma Alemdar, Beşiktaş maçı öncesi futbolcularla buluştu, takımın son durumu hakkında yorumlarda bulundu.
Yayınlanma tarihi: 14 Aralık 2018 Cuma, 16:51

[Haber görseli]

Trabzonspor'un abla-kardeş kadın taraftarları takımlarının durumunu değerlendirdi. Trabzonspor resmi sosyal medya hesabından, “Kız kardeşler ve evlatları” başlığı altında yayınlanan videoda, Aslı Kethüda ve Fatma Alemdar isimli kardeşler, bordo-mavili formaya duydukları aşkı anlattı. “Kocalarımızı evde bırakıyoruz, biz maça gidiyoruz” diyen abla Fatma Alemdar, “Stattan eve geliyorum, televizyondan tekrar tekrar maçı izliyorum. O kadar fanatiğim” yorumunu yaptı. Sosa ve Pereira'yı çok beğendiğini belirten Alemdar, “Yusuf iki maçtır güzel oynuyor. Yusuf'a tribünde ‘yeşil gözlü, çakır uşağım' diye bağırıyorum” diye konuştu.

[Haber görseli]
Trabzonspor’un fanatik kadın taraftarları Aslı Kethüda ve Fatma Alemdar, Beşiktaş maçı öncesi futbolcularla buluştu, takımın son durumu hakkında yorumlarda bulundu.
Fanatik abla kardeşin Trabzonspor aşkı - Tıkla İzle
Trabzonspor'un abla-kardeş kadın taraftarları takımlarının durumunu değerlendirdi. Trabzonspor resmi sosyal medya hesabından, “Kız kardeşler ve evlatları” başlığı altında yayınlanan videoda, Aslı Kethüda ve Fatma Alemdar isimli kardeşler, bordo-mavili formaya duydukları aşkı anlattı. “Kocalarımızı evde bırakıyoruz, biz maça gidiyoruz” diyen abla Fatma Alemdar, “Stattan eve geliyorum, televizyondan tekrar tekrar maçı izliyorum. O kadar fanatiğim” yorumunu yaptı. Sosa ve Pereira'yı çok beğendiğini belirten Alemdar, “Yusuf iki maçtır güzel oynuyor. Yusuf'a tribünde ‘yeşil gözlü, çakır uşağım' diye bağırıyorum” diye konuştu.[Haber görseli]


Tesislerde futbolcularla buluştular
Trabzonspor'un davetlileri olarak Beşiktaş maçı öncesi takımı tesislerde ziyaret eden fanatik abla-kardeş, “Sizler böyle güzel oynadıkça, güzel sonuçlar aldıkça biz de mutlu oluyoruz. Gece rahat uyuyoruz. Beşiktaş maçını kazanmanızı istiyoruz” dedi.

Bordo-mavili futbolculardan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür de taraftarlarına galibiyet sözü verdi.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler