Kapat
A+ A-

İbrahim Dağaşan hasteneye kaldırıldı

Antalyaspor’dan İbrahim Dağaşan’ın göğüs ağrıları nedeniyle hastaneye kaldırıldığı iddia edildi.
Yayınlanma tarihi: 23 Kasım 2013 Cumartesi, 18:51

[Haber görseli]2 hafta önce oynanan T.Konyaspor-MP Antalyaspor maçı sonrasında kalp rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırılan Mehmet Sedef'ten sonra bu kez de yine Antalyaspor'dan İbrahim Dağaşan'ın göğüs ağrıları nedeniyle hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Fakat Antalyaspor'dan açıklama geldi.

Tecrübeli oyuncunun dün gece göğüs ağrıları nedeniyle hastaneye gittiği yapılan tetkikler ve kontrollerin temiz çıkması sonrası hastaneden ayrıldığı öğrenildi. Dağaşan bugün öğleden sonra ise tekrar ancak bu kez ayağındaki uyuşukluk şikayetiyle hastaneye gitti ve oyuncu yarın oynanacak Fenerbahçe karşılaşmasının kadrosundan çıkarıldı.

Bu iddialar üzerine Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer bir açıklama yaptı.

NEDENİ: GRİBAL ENFEKSİYON

Medical Park Antalyaspor'un Başkanı Gültekin Gencer, yarınki maçta İbrahim Dağaşan'ın gribal enfeksiyon nedeniyle kadro dışı bırakıldığını söyledi. Dağaşan'ın yerine Emrah Başsan kadroya alındı.

Akdeniz Üniversitesi Stadyumu'nda yarın saat 19.00'da lider Fenerbahçe'yi konuk edecek Medical Park Antalyaspor'da İbrahim Dağaşan, antrenman sırasında ateşinin çıkması üzerine kontrol amacıyla dün gece Medical Park Antalya Hastanesi'ne götürüldü. Grip teşhisi konulan Dağaşan, tedavisinin ardından dinlenmesi için evine gönderildi. Medical Park Antalyaspor teknik direktörü Samet Aybaba, İbrahim Dağaşan'ı maç kadrosundan çıkararak yerine Emrah Başsan'ı aldı.

RİSKE ETMEMEK İÇİN KADRODAN ÇIKARILDI

Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, İbrahim Dağaşan'ın gribal rahatsızlık nedeniyle kadro dışı bırakıldığını açıkladı. İbrahim Dağaşan'ın antrenman sırasında ateşinin yükseldiğini anlatan Gencer, "Oyuncumuzu riske etmemek için maç kadrosunda çıkardık. Şu anda dinleniyor. Gelecek hafta takımdaki yerini alacak" dedi.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler