Kapat
A+ A-

Hande Yener öğretmenlere sordu

Ünlü sanatçı Hande Yener önceki gecce bir kez daha Sahne İstanbul’da sahne aldı. Sahnede 500’ü aşkın kişinin izlediği Yener çıkış yaptığı günden bu güne kadar söylediği Türk Pop Müziği şarkılarından oluşan repertuarıyla izleyenleri büyüledi. Sanatçı izlemeye Volkan Konak, Selami Şahin, Polat Yağcı gibi ünlüler de geldi.
Yayınlanma tarihi: 25 Kasım 2013 Pazartesi, 15:42

[Haber görseli]Avrupa’nın en güzel gece kulübü olarak nitelendirilen BVS Group’a ait ‘Sahne İstanbul’da program öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı; “Bu kez mutfaktan değil, kulisten çıkacağım. Etiler’de eğlence hayatı herkes için bitmişti. Şimdi Etiler’i hayata döndürmeye çalışıyoruz. Ama maalesef ben Aralık ayında yurtdışı konserlerinde olacağım. Boş günlerimde mutlaka burada olacağım.” dedi. Muhabirlerin; ‘Siz çok iyi niyetli olduğunuzu söylüyorsunuz ama Demet Hanım…’ diye soruyu sordurtmadan; ‘Bak yine çok iyi niyetliyim. Yine söylüyorum. Bye Bye’ diyerek röportajı bıraktı. İki hafta önce Demet Akalın ile ilgili soru sormak isteyen bir haberciye fırsat vermeden, daha başlama anında basın toplantısını terk eden Hande Yener, küs olduğu Demet Akalın ile ilgili soru geleceğini anlayınca yine toplantıyı terk etti. Ancak bu kez basın toplantısının başı değildi, sonuna gelinmişti.

HİÇ OKULU KIRDINIZ MI?”

Ardından yoğun alkış sahne alan güzel sanatçı sahne aralarında çarpıcı açıklamalar yaptı. Yener; ‘Rüya görmeyi çok seviyorum. En azından normal yaşamaktan iyidir!’ dedi. Dans grubuyla yaptığı sahne şovu sürerken şarkıya ara verip hepsine teşekkür eden ünlü şarkıcı, “Onlar bizim medar-ı neyimizdi?” dedi ve sustu. ‘Gurur duyulacak kişi’ anlamında kullanılan eski Türkçe sözü hatırlayamadı. En önde oturup kendisini izleyen bir grup bayan hayranını gösteren sanatçı, “Bir dakika burada öğretmenlerimiz oturuyor, artık saatler gece yarısını geçti, onların Öğretmenler Günü’nü kutlayalım ve onlara soralım, ‘Hocam medar-ı neyimizdi?” dedi. Öğretmenlerin hep bir ağızdan ‘Medar-ı iftiharımız’ diye cevap vermesi üzeri “hah işte oydu” diyen şarkıcı ardından öğretmenlere sordu: “Doğru söyleyin lütfen, sizler öğrenciyken hiç okulu kırdınız mı?” Öğretmenlerin bu soruya gülerek “Hayır” yanıtı vermesi üzerine, “Evet okumayı sevmeseydiniz öğretmen olmazdınız” diyen Hande Yener ekledi:“Öğretmenlerimizin yerini kimse tutamaz. İyi ki varlar, iyi ki varsınız.”

Hande Yener kendisini izleyen Selami Şahin’e sahneden el salladıktan sonra, ‘Bence hala yaz mevsimi. Değil mi Selamiciğim? Ağabey demiyorum artık sana. Aramızda çok yaş farkı yok. Ben 20, sen 22. O kadar egzersiz yapıyorum, evde anam ağlıyor. (göbeğini işaret ederek) Burada simit yoksa yemediğimden’ diye konuştu. Ünlü sanatçı ayrıca; ‘İstanbul’da sinirli olmamak çok zor. Hele ki trafikte… En son arabayı yolda bırakıp yürüyecektim’ şeklinde konuştu.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler