Sancak'tan saldırı açıklaması: Biz bu milletin liderini savunuyoruz

Ethem Sancak'ın yeğeni Star Medya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak'a silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda yaralanan olmazken, Ethem Sancak, yeğeni Murat Sancak'ın durumu hakkında açıklama yaptı.
Yayınlanma tarihi: 20 Ağustos 2015 Perşembe, 14:13

[Haber görseli]Ethem Sancak'ın yeğeni Star Medya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak'a silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda yaralanan olmazken, Ethem Sancak, yeğeni Murat Sancak'ın durumu hakkında açıklama yaptı.

Ethem Sancak'ın yeğenine silahlı saldırı

ETHEM SANCAK: KURŞUN YAĞMURUNA TUTMUŞLAR

Ethem Sancak saldırıyla ilgili A Haber canlı yayınında Murat Sancak'ın durumu ile ilgili şunları söyledi:

Murat Bey’i aradım. Bir araba, passat bir araba çarpmış bunlara. Kaza yapıp durdurmak için. Bizimkiler tedbirliler zaten. Kaç zamandır bu tehditlere maruzuz. İnmişler arabadan, daha sonra kurşun yağmuru başlamış. Hadımköy'de Fatih Üniversitesinin önünde.
Karşı taraf ateşe başlamış. Bunlar da arabanın arkasına saklanmışlar. Korumaları cevap vermiş ve bunlar karşılık görünce kaçmışlar. Dört bir yandan bir saldırı altındayız. Biz bu memleketin çıkarlarını savunuyoruz. Biz bu milletin liderini savunuyoruz. Savunacağız, arkasındayız. Bu vatana operasyon yaptırtmayacağız. Basın olarak bu ülkeyi savunacağız.
[Haber görseli]
EK KORUMA TEDBİRİ TALEP ETTİNİZ Mİ?

Güvenlik kuvvetlerimiz gereğini yapıyorlar zaten. Herkesi korumaya çalıştıkları gibi bizi de korumaya çalışıyorlar. Bu aslında topyekûn bir milli mücadele.

A+ A-

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Ethem Sancak

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.