League of Legends oyuncuları TEMA ile fidan dikecek

League of Legends sihirdarları daha yeşil bir doğa için TEMA Vakfı aracılığıyla fidanlar dikiyor.
Yayınlanma tarihi: 6 Mart 2014 Perşembe, 17:35

[Haber görseli]

5-12 Mart tarihleri boyunca oluşturulan özel kampanya çerçevesince League of Legends oyuncularının, oyun içerisinde satın aldıkları kostümlerden elde edilen gelir, Riot Games ile TEMA Vakfı aracılığıyla gerçek fidanlara dönüşecek.

League of Legends’ın doğanın ruhunu temsil eden şampiyonu Maokai, kirlenmiş doğayı koruyarak yeniden eskiden olduğu gibi temiz ve yemyeşil hale getirecek bir yol aramaya başlar ve bu yolculuğa dostları Nidalee ve Teemo ile birlikte çıkar. Ve tabii şampiyonlar bu macerada tüm League of Legends oyuncularının yardımına ihtiyaç duyarlar.

Riot Games ve League of Legends sihirdarları Maokai’nin doğa konusunda yapmış olduğu bu çağrıya kulak verip, daha yeşil bir doğa oluşturmak için TEMA Vakfı aracılığıyla genç fidanlar dikecek. 5-12 Mart tarihleri boyunca, oyun içerisindeki mağazada, yer alacak Neşeli Maokai, Lanetli Maokai, Leopar Nidalee ve Porsuk Teemo kostümlerinden elde edilecek gelir oranında bağış, 5.000 fidanlık bir orman oluşturmak amacıyla TEMA Vakfı’na bağışlanacak. Normalde satışta olmayan bu kostümler yeşil bir doğaya öncülük etmek için özel olarak bu paketle beraber mağazada yer alacaklar.

Tüm League of Legends hayranlarının ve yeşil doğanın temsilcisi Maokai, yaban avcısı Nidalee ve çevik izci Teemo’nun katkısıyla gerçekleştirilecek bu proje ile binlerce fidan toprakla buluşacak.

A+ A-