8 Mart'ta şüpheli ölüm

Iğdır'ın Mürşitali Köyünde yaşayan evli ve 2 çocuk annesi 21 yaşındaki Alime Yarşi, tabanca ile vurulmuş olarak bulundu.
DHA
Yayınlanma tarihi: 8 Mart 2014 Cumartesi, 14:58

[Haber görseli]Kadınlar gününde evde yaralı olarak bulunan ve eşi çalışmak için İstanbul'a giden Alime Yahşi, hastaneye kaldırılırken yolda öldü. Genç kadının intihar mı ettiği, yoksa bir cinayete mi kurban gittiği araştırılıyor.

Olay bugün saat 09.00'da, Iğdır'a 24 kilometre uzaklıkta ve Ermenistan sınırı yakınlarındaki Karakoyunlu ilçesine bağlı Mürşitali Köyünde meydana geldi. İstanbul'a çalışmaya giden Mehmet Salih Yarşi'nin eşi Alime Yarşi, evdeki odasında tabanca ile başından ağır şekilde yaralandı. Sağ kulağının arkasından giren kurşunla yaralanan Alime Yarşi'yi gören Ayten Yarşi, hemen 112 Acil Servisi aradı. Alime Yarşi, ambulansla Iğdır Devlet Hastanesine kaldırılırken yolda hayatını kaybetti. Bunun üzerine İstanbul'a çalışmaya giden eşi Mehmet Salih Yahşi'ye durum bildirildi. Evde bulunan yakınları gözaltına alındı. Alime Yarşi'nin cenazesi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Soruşturma sürdürülüyor.

A+ A-
Cumhuriyet İMECESİ