Kapat
A+ A-

Okul servisinin şoförü cinsel istismardan tutuklandı

Antalya’nın Kemer ilçesinde okul servisçiliği yapan bir kişi, 3 kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.
Yayınlanma tarihi: 10 Mart 2016 Perşembe, 23:22

[Haber görseli]

Antalya'nın Kemer ilçesindeki ilköğretim okullarına öğrenci servisçiliği yapan bir sürücü, servis aracının içinde 13-15 yaşlarındaki 3 kız öğrenciyi cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, olay Kemer'deki Hacı Hafize Saygan Caddesi üzerinde, ilköğretim okulunun karşısına park etmiş durumdaki servis otobüsünün içinde meydana geldi.

Ortaokul öğrencisi Ş.K., öğle teneffüsünde okul idaresine giderek 36 yaşındaki servis şoförü K.Ö.'nün önünü kestiğini ve tehdit ettiğini söyleyerek şikayet etti. Öğrencinin şikayeti üzerine okul idaresi hemen durumu Kemer Emniyet Müdürlüğü'ne bildirdi. Kısa sürede okula gelen sivil polis ekibi Ş.K.'yı takibe aldı. Bu sırada Ş.K. (14), Ü.K. (15) ve D.C. (13) arkadaşıyla birlikte Zekiye Pelit-Yusuf Daban Parkı'na gitti.

Üç öğrencinin parka gittiğini gören servis şoförü K.Ö., iddiaya göre parkın içine girerek Ş.K. ve diğer iki öğrenciyi "Ne arıyorsunuz parkta, gelin bakayım ben sizi evinize yemeğe götürürüm" diyerek parkın önüne park etmiş otobüse soktu ve kapıları kapattı.

Otobüsün içine girdiklerinde üç öğrenciye de istismarda bulunduğu ifade edilen K.Ö., polisler tarafından suçüstü yakalandı

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler