Bergüzar Korel: 'Bu olayın peşini bırakmayacağız'

Bergüzar Korel, 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz'ın ölümünden duyduğu üzüntüyü twitter'dan paylaştı.
Yayınlanma tarihi: 16 Mart 2014 Pazar, 20:58

[Haber görseli]Oyuncu Bergüzar Koral attığı tweet'lerin birisinde Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'e tepki gösterdi. Korel "Bu görünmez bir kaza değil. Senkron hatası da değil. Bu olayın peşini bırakmayacağız" diye yazdı.

Başkan Aydıner kazanın ağır yaralısı Şaziye Güleren'in tedavi gördüğü hastaneyi ziyaret etmiş, çıkışta da şöyle konuşmuştu:

" Şu anda yoğun bakımda, 24 saat gözetim altında tutulacak. Bu 24 saatlik süreyi atlattığı zaman sağlığına kavuşacağı kanaatindeyim. Tedavisi devam ediyor, ben kendisine acil şifalar diliyorum. Bunlar görünmez kazalar, oluyor böyle şeyler. Olayı yolda duyar duymaz gelerek ziyaret etmek istedim. Hastanın yakınları, komşuları ve akrabaları da buradalar, onlarla da görüştük. Doktorlar hasta için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar inşallah. Daha önce Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmış. Orada ilk müdahale yapılarak, yoğun bakım ünitesi gerekli olduğu için Baypark Hospital'a getirildi. Allah'tan ümit kesilmez, inşallah hayatına tekrar kavuşacak."

Ece'yi ünlüler uğurladı HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

A+ A-