İstanbul'da 8 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul'un Anadolu yakasında yarın bazı ilçelerde elektrik kesintisi uygulanacak.
Yayınlanma tarihi: 25 Ağustos 2016 Perşembe, 10:13

[Haber görseli]

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ataşehir, Beykoz, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Tuzla ve Ümraniye'nin bazı mahallelerine yarın elektrik verilemeyecek.

Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

Ataşehir'de

09.00-16.00 saatlerinde Ferhatpaşa Mahallesi 3. Sokak,

09.00-12.00 saatlerinde Barbaros Mahallesi Halk, Biricik, Kardelen, Mimar Sinan

sokaklar.

Beykoz'da

09.00-17.00 saatlerinde Elmalı Mahallesi Zerzevatcı Yolu, Bayrak sokaklar, Örnekköy, Bakır sokaklar,

13.30-18.00 saatlerinde Yeni Mahalle Ali Bostan, Mis, Onur sokaklar, Göztepe Mahallesi Bent Sokak.

Kartal'da

09.00-17.00 saatlerinde Orhantepe Mahallesi Sorgun, Sema, Halitpaşa sokaklar.

Maltepe'de

09.00-13.00 saatlerinde Çınar Mahallesi Sakızlı, İlke, Sağlık, Coşkun, Kalender, Kadir Has, Panorama Çıkmazı, Çamsakızı, Yeşiltepe, Orhan, Yıldız, Göker, Mahir Uz, Hatboyu Yolu, Eser, Şehit Murat Şengöz, Karadut, Pelit, Emek, Özen, Saray, Yılmaz, Sosyal, Kurtuluş, Mimoza, Pınar, Üçler Çıkmazı, Kadir Has,Tolga, Bahriyeli, Bağdat, Pınar, Mızrak, Dikmen, Mehmet Reis, Günışığı sokaklar, İdealtepe Mahallesi Avcılar, Park, Sitem, Sağlık, Kanarya, Coşkun, Öğrenci, Belleten, Bülbül, Kutlu, Narin, Bahtiyar, Alanlı, Coşkun, Mızrak, Cuma sokaklar,

14.00-16.00 saatlerinde Altayçeşme Mahallesi Begonya, Öz, Kandil sokaklar.

Pendik'te

09.00-13.00 saatlerinde Kaynarca Mahallesi Ecenil Sokak, Sapan Bağları Mahallesi Heybeli, Hudut, Tekke, Deha sokaklar, Yeşilbağlar Mahallesi Turgutpaşa, Çınar, Eğitim, Takvim, Değirmen, Dumanlar, Sakarya, Başkent, Cevher, Eğitim sokaklar,

09.00-17.00 saatlerinde Şeyhli Mahallesi Molla Gürani, Murat sokaklar, Ramazanoğlu Mahallesi Murat Sokak, Sülüntepe Mahallesi, Abdurrahmangazi, Abide, Bodur, Fuzuli, Tenvir, Kalem, Tolerans, Medine, Vildan, Safa, Sedef, Serhat Kale, Sur, Yunus Emre, Ney, Gökkuşağı, Zühre sokaklar,

09.00-18.00 saatlerinde Ahmet Yesevi Mahallesi Güneysu, Hürriyet, Derece, Serra, Sadabat, Son Yol, Tuncer sokaklar, Güzelyalı Mahallesi Egemen, Sokak, Güllü Bağlar Mahallesi Okul Sokak,

11.00-15.00 saatlerinde Velibaba Mahallesi Nene Hatun, Buhara,Topçam, Yakacık, Nakarat, Alyans, Zeynep, Ziyafet, Aydos, Bal, Ertuğrulgazi, Funda, Işılay, İhram, Mandıra Mehmetakif Ersoy sokaklar.

Sancaktepe'de

09.00-17.00 saatlerinde Meclis Mahallesi Yalçın, Yel, Atalay, Atasoy, Duman, Şehnaz, Akbulut, Cemal Gürsel sokaklar.

Tuzla'da

09.00-12.00 saatlerinde Mimar Sinan Mahallesi Selim, Arşın, Tolgahan, Yazgülü, Gelincik, Nargül, Tecelli, Çatal, Poyraz, Şekerpınar, Emiroğlu, Serpil sokaklar, Şifa Mahallesi Korkutbey, Nehir, Çay, Girgin, Elma,Başak, Ulusoy, Fildişi, Dinçöz, Göksel, Gülay, Şahmerdan, Plevne, Geniş, Emin, Gökhan, Cesaret, Meşale, Nehir, Gürsu, Tuncel, Özdilek, Akkavak, Aliş, Kızılcık, Canan, Bahşende, Elik, Sezen, Eşme, Akın, Eyvan, Gün, Fatih, Ceylin, Ekrem, Rasim, Mecidiye, Hürriyet, Figen, Gülpınar, Kars, Şekerpınar, Başar, Hürriyet, Safir, Egemenlik, Yaylacık, Gülhayat, Kartekin, Gülizar, Morsalkım, Zambak, Kevser, Çayırlı, Cihangir, Karsu, Atmaca, Zemzem, Geyik, Ayaz sokaklar.

Ümraniye'de

08.00-13.00 saatlerinde Tantavi Mahallesi Akın, Akıncı, Köroğlu, Pınar, Sipahioğlu, Tantavi, Ahmet Yesevi, Basiret sokaklar,

09.00-12.30 saatlerinde Çakmak Mahallesi Horasan, Gül sokaklar, Esenşehir Mahallesi Şakir, Sahil, Revnak, Muti, Elit, Arslan, Kazasker, Cengizhan, Çetinkaya, Hamidiye, Kıvanç, Leylak, Mücevher, Mareşal Fevzi Çakmak, Mine, Muradiye, Palmiye, Nilgün, Zambak, İnce, Fazıl, Handan, Barajyolu, Avni, Ağlar, Akkaya, Safir, Kürkçüler, Gölcük, Hale, Tatlıpınar sokaklar, Parseller Mahallesi Fevzi Çakmak Sokak,

10.00-14.00 saatlerinde Çakmak Mahallesi Alemdağ Sokak, Armağan Evler Mahallesi, Mithatpaşa, Alemdağ sokaklar, Saray Mahallesi Başak, Sanayi, Alemdağ sokaklar.

A+ A-

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Kadir Has, Cemal Gürsel