A+ A-

Eski milli futbolcu İbrahim Toraman hakkında savcılık kararını verdi

Boşanma aşamasında olduğu eşi Eylem Toraman'la süren davalarında yalancı tanık gösterdiği gerekçesiyle eski milli futbolcu İbrahim Toraman hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık Toraman hakkında takipsizlik kararı verdi.
Yayınlanma tarihi: 17 Mayıs 2017 Çarşamba, 09:54

[Haber görseli]

Boşanma aşamasında olduğu eşi Eylem Toraman'la süren davalarında yalancı tanık gösterdiği gerekçesiyle eski milli futbolcu İbrahim Toraman hakkında "iftira", "Suç uydurmak", "adaleti yanıltmak" ve "adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs" suçlarından başlatılan soruşturmaya takipsizlik kararı verildi. 

Darp olayına ilişkin davanın da devam ettiği ifade eden Eylem Toraman dilekçesinde, "Eşimin açmış olduğu boşanma davasına ve yaralama davası lehine delil üretebilmek için evimizde görevli olan Yıldız Çınar'ı olay tarihinde izinli olmasına rağmen evdeymiş gibi tanık göstermiştir" denilmişti.
İbrahim Toraman ise "Adaleti yanıltmadım, lehime delil uydurmadım, lehime delil uydurmadım. Tanık Yıldız Çınar ise darp olayının gerçekleştirdiği gün izinli olması nedeniyle taraflar arasında geçen olmayı bilmediğini söyledi.(Habertürk)

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

İbrahim Toraman

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler