Kapat
A+ A-

İstiklal Caddesi'nde taraftar kavgası: 5 yaralı

Final Four için İstanbul'a gelen Olympiakos taraftarlarıyla bir grup taraftar arasında İstiklal Caddesi'nde kavga çıktı. Kavga sırasında havai fişekler de kullanıldı. Kavgaya polis müdahale etti. Olaylar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Final Four için İstanbul'a gelen Olympiakos taraftarı 2 Yunan da, Şirinevler'de saldırıya uğradı.
DHA
Yayınlanma tarihi: 19 Mayıs 2017 Cuma, 13:03

Final Four için İstanbul'a gelen Olympiakos taraftarlarıyla bir Fenerbahçeli taraftar arasında İstiklal Caddesi'nde kavga çıktı. Kavga sırasında havai fişekler de kullanıldı. Kavgaya polis müdahale etti. Olaylar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Kavga sırasında havai fişekler de kullanıldı.

KAVGA ANI GÜVVENLİK KAMERASINDA - VİDEO


Kavgaya polis müdahale etti. Olaylarda 5 Yunan taraftarları yaralandı. Yaralılardan birinin bacağından bıcaklandığı öğrenildi. Yaralı taraftarlar olay yerine gelen ambulanslar ile Şişli Hamidiye Etfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.İlk etapta kavgaya karışan 4 kişi ise polis merkezine götürüldü. Hastanede tedavileri yapılan 6 Yunan taraftarı taburcu edildi. Taraftarlar hastane çıkışında polis tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Polisin olay ile ilgili soruşturması devam ediyor. 

ŞİRİNEVLER'DE YUNAN TARAFTARLARA SALDIRI

Final Four'un oynanacağı Sinan Erdem Spor salonuna gitmek isteyen 2 Yunan'a da bazılarının üzerinde Fenerbahçe forması bulunan bir grup saldırdı. Tekme ve yumrukların hedefi olan Olympiakoslular'ı çevrede bulunanlar araya girerek saldırganların arasından kurtardı. 

Yunan taraftarlar daha sonra araya girenlerin eşliğinde Sinan Erdem Spor salonuna doğru götürüldü.


 

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler