Kapat
A+ A-

Erkek terörü: Kucağında 3 aylık bebeği olan kadını 2 saat boyunca kemerle dövdü

Adana'da uyuşturucu bağımlısı bir kişi "iş bul çalış" diyen 1.5 yıllık eşini kucağında 3 aylık bebeği olmasına rağmen bir odaya kapatıp 2 saat boyunca kemerle dövdü. Kocasının elinden kurtulup polisi arayan genç kadın adli tıp biriminde sağlık kontrolünden geçirildi.
Yayınlanma tarihi: 14 Kasım 2017 Salı, 09:37

[Haber görseli]

 A.B.(22), bundan 1.5 yıl önce görücü usulüyle Ömer B. (25) ile evlendi. Çiftin 3 ay önce de çocukları oldu. İfade tutanaklarına göre ise olay şöyle gelişti: 

İddiaya göre işsiz olan Ömer B. çalışmadığı için A.B. "İş bul çalış neden çalışmıyorsun" dedi. Bu çıkışın ardından Ömer B. yeni anne olan eşine, "Sen çalış" diye bağırdı. Genç kadın ise "Benim bebeğim var ben nasıl çalışayım eve erkek ekmek getirir" karşılığını verdi. Ömer B. pantolonundaki kemeri çıkartıp genç kadını odaya götürdü. Kucağında 3 aylık bebeği olan A.B'yi dövdü. 

GÖZALTINA ALINDI

2 saat sonra Ömer B. odadan ayrıldı. Bunun üzerine genç kadın polisi arayarak kocasının kendisine işkence yaptığı ihbarında bulundu. İhbar üzerine polis eve gelirken Ömer B. evden kaçtı. Polis, genç kadını ve bebeğini alıp polis merkezine götürdü. Genç kadın polise başından geçen olayları anlattı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Genç kadın ise sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıp birimine getirildi. Genç kadın burada gözyaşlarını tutamadı. Polis yaptığı çalışmayla Ömer B.'yi gözaltına aldı. Genç kadının eşinden ayrılmak istediğini artık dayanacak gücü kalmadığını söylediği öğrenildi.

YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI
Adana 7'nci Aile Mahkemesi, eşini 2 saat boyunca kemerle döven Ömer B. hakkında, 1 ay süreyle Aysel B.'nin yanına yaklaşmama cezası verdi. Adana Cumhuriyet Başsavcılığı Aile İçi Şiddet Suçları Soruşturma Bürosu ise Ömer B.'nin tekrar gözaltına alınması istedi. Polis, Ömer B.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

YAKALANDI
Adana'da eşine kemerle şiddet uyguladığı iddia edilen Ömer B., Adana Cumhuriyet Başsavcılığı Aile İçi Şiddet Suçları Soruşturma Bürosu'nca hakkında verilen gözaltı kararı sonrası, polis tarafından yakalandı. Şüpheli Ömer B., sorgulanmak üzere Bağlar Polis Merkezi'ne götürüldü.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler