Kapat
A+ A-

Gaziantep'te bir bayram havası(!) Erdoğan'ın aslanları için özel etkinlik... Giriş ücretsiz

Afrika ziyaretinde AKP Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a hediye edilen 3 yavru aslan, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’ne geliyor... Aslanların hayvanat bahçesine gelişiyle ilgili etkinlik gerçekleştirilecek. AKP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, etkinlik nedeniyle, hayvanat bahçesine girişlerin ücretsiz olacağını duyurdu.
Yayınlanma tarihi: 13 Ocak 2018 Cumartesi, 09:40

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, geçen haftalarda 3 gün süren Afrika ziyaretinde kendisine hediye edilen 3 yavru aslanı torununa hediye etmek istemesiyle gündeme gelmişti.

Damat "tehlikeli" demişti

Ancak damadı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "tehlikeli" olabileceğini belirterek aslanları kabul etmemişti. Daha sonra da aslanların Gaziantep'e hayvanat bahçesine gönderileceği açıklanmıştı.

 Erdoğan'ın aslanları için AKP'li Büyükşehir özel etkinlik düzenliyor

Söz konusu aslanlar bugün hayvanat bahçesine geliyor. Belediyeden Gazianteplilere gönderilen mesajda, aslanların hayvanat bahçesine gelişiyle ilgili etkinlik gerçekleştirecek. Belediye etkinlik nedeniyle, hayvanat bahçesine girişlerin ücretsiz olacağını duyurdu.

 İşte o mesaj:

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Fatma Şahin, Berat Albayrak

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler