Kapat
A+ A-

Şanlıurfa'da seyyar satıcı kendini zincirleyip üzerine benzin döktü

Şanlıurfa'da yer verilmediğini ve tezgahının elinden alınacağını ileri sürerek, kendisini seyyar arabasına zincirleyen Abdülmecit Ç., zabıta ve polise zor anlar yaşattı. Üzerine benzin dökerek, kendini yakmaya çalışan seyyar satıcı, güçlükle ikna edildi.
DHA
Yayınlanma tarihi: 13 Mart 2018 Salı, 13:51

Kendini zincirleyip üzerine benzin döktü Atatürk Bulvarı'ndaki kaldırımda portakal ve meyve suyu satan seyyar satıcı Abdülmecit Ç, tezgahının elinden alınacağını ve çalışmak için yer verilmediğini iddia ederek kendisini seyyar arabasına zincirledi. Kaldırımda seyyar satıcılara izin vermeyen zabıta ekipleri, kendisini arabasına zincirleyen satıcıya bölgeden ayrılması konusunda uyarıda bulundu. Bir süre eyleminden vazgeçmeyen seyyar satıcının yanına görevli trafik polisi gitti. Kendini zincirleyip üzerine benzin döktü Onu dinleyip, sorunlarının çözümü konusunda kendisine yardımı olacağını söyledi.

Kendini zincirleyip üzerine benzin döktü Etrafında toplanan vatandaşların alkışlı tezahüratlarına karşılık veren Abdülmecit Ç., bir süre sonra bir şişe benzini üzerine dökerek, kendini yakamaya çalıştı. Kendini zincirleyip üzerine benzin döktü Abdülmecit Ç., trafik polisinin iknası sonucu eyleminden vazgeçti. Kendini zincirleyip üzerine benzin döktü İhbarla olay yerine gelen zabıta görevlileri, bir süre konuştukları Abdülmecit Ç.'nin yüzünü yıkadıktan sonra kendisine yardımcı olunması için Zabıta Daire Başkanlığına götürüldü.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler