Kapat
A+ A-

Düve polislere zor anlar yaşattı

E-5'e çıkan sahipsiz düveyi yakalamak isteyen polisler zor anlar yaşadı. Bir sürücü elindeki ipi yol ortasında duraksayan düvenin boynuna geçirmeye çalıştı. Bu sırada koşmaya başlayan düve, önünü kesmeye çalışan polis memuruna çarptı. Çarpmanın etkisiyle düve ve polis memuru yere düştü.
Yayınlanma tarihi: 19 Temmuz 2014 Cumartesi, 13:07
[Haber görseli]

Ataşehir D-100 Karayolu'nda ilerleyen düve trafiği birbirine kattı. Ataşehir D-100 Karayolu'nda saat 05.00 sıralarında trafikte ilerleyen düveyi gören sürücüler, durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine Trafik ve Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, D-100 Karayolu Bostancı mevkiinde araçların içerisinde koşturan düveyi yakalamak için seferber oldu.

Düve polislere zor anlar yaşattı - VİDEO

[Haber görseli]

Ekipler önce trafiği durdurup, araçlarıyla düvenin önünü kesmeye çalıştı; fakat başarılı olamadı. Bir süre sonra polisler araçlarından inip yaya olarak trağin tersine ilerleyen düveyi yakalamaya çalıştı; ancak yine başarılı olamadı. Düveyi yakalamak için vatandaşlar da seferber oldu. Bir sürücü elindeki ipi yol ortasında duraksayan düvenin boynuna geçirmeye çalıştı. Bu sırada koşmaya başlayan düve, önünü kesmeye çalışan polis memuruna çarptı. Çarpmanın etkisiyle düve ve polis memuru yere düştü. Koşuşturma sonucu iyice yorulan düvenin önü bir kamyonet ve minibüs tarafından kesildi. Diğer sürücülerin de yardımıyla yakalanan düve; yol kenarındaki bir şirketin bayrak direğine iple bağlandı.

Düve, sahibi çıkmayınca Kadıköy İtfaiye Müdürlüğü'ne götürüldü.
Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler