Ünlü mankene sevgilisinden tokat

5 aylık kızları Ayşe'nin doğumunun ardından Akkaya'nın evlilik konusunda ısrarcı olmasından dolayı sık sık ayrılıp, barışan çift son olarak Asmalımescit'te objektiflere el ele mutluluk pozu vermişti.

07 Haziran 2010 Pazartesi, 07:24

Milliyet'in haberine göre geçen çarşamba akşamı Ulus Sun Set Restaurant’ta yemek yiyen ikili arasında yaşanan tartışmanın ardından ilişki yeniden sona erdi. İddialara göre baş başa yemek yiyen çift, ‘evlilik’ konusu açılınca taştışmaya başladı. Giderek büyüyen tartışmada Akkaya’nın söylediği bir söze sinirlenen Efe Önbilgin, diğer müşterilere aldırış etmeden Akkaya’ya iki kez tokat attı. Yediği beklenmedik tokattan dolayı neye uğradığını şaşıran Akkaya gözyaşlarına hakim olamazken, apar topar masadan kalktı. Yüzünde kızarıklıklar oluşan ve ağlamaya başlayan Akkaya soluğu lavaboda aldı. Yüzünü yıkayan ve uzun süre kendine gelmeye çalışan Akkaya daha sonra masada duran çantasını alarak apar topar mekândan ayrıldı.

Hesabı ödeyen Önbilgin ile Akkaya arasındaki tartışma mekân çıkışı kapıda da devam etti. Yaşanan bu olaydan bir gece sonra tek başına Ortaköy Anjelique Bar’dan çıkan Önbilgin, Akkkaya ile ilgili soruları yanıtsız bırakmıştı.