Kapat
A+ A-

Deniz Akkaya'yı çıldırtan yoruma Efe Önbilgin'den de tepki geldi

Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden olan kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını Instagram hesabından paylaştı. Gelen bir yoruma sinirlenen eski manken ve Efe Önbilgin, o takipçiye ateş püskürdü.
Yayınlanma tarihi: 12 Şubat 2019 Salı, 17:04

[Haber görseli]Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından, "Kim daha yaramaz acaba?" notuyla paylaştı.

[Haber görseli]

'BU ÇOCUĞUN SAHİPLENİLMESİ GEREKİYOR'

Bir takipçisinden gelen "Yarıçıplak poz vermenizi geçtim bu sizin mesleğiniz ama o yavrucağa yazık. Zorlama pozlar sebebiyle yemek masasını bu şekilde kullanmanız ise daha da bir ilginç. Bu çocuğun sahiplenilmesi gerekiyor. Babası nerede bunun!" yorumu, Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin'i çileden çıkardı.

[Haber görseli]

'KÖPEK SEN KİMSİN!'

Deniz Akkaya, "Böyle bir dangalağı, dangalak yorumu ancak savcılıkta önüme çıktığında altına kaçırıp bacaklar tir tir titrerken aklı başına geldiğinde bir kez daha söylemesini tercih ederim. Köpek sen kimsin! Kendine gel! Bağnaz ruh hastaları. Senin önüne kemik bile atmam ben hadsiz, yaptığın yoruma bak" yanıtını verdi.

[Haber görseli]

'BABASI BENİM, BANA GEL!'

Efe Önbilgin ise o yoruma, "Çocuk sahipli, senin sahiplenilmen gerekiyor. Deniz az söylemiş, daha dinlemek istersen babası benim, bana gel" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

[Haber görseli]

Cumhuriyet İMECESİ