Kapat
A+ A-

Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili yine ayrıldı

6 ay süren evliliklerinden sonra yeniden birlikte olan Nazlı Çelik-Serdar Bilgili çifti yine ayrıldı.
Yayınlanma tarihi: 17 Şubat 2017 Cuma, 12:17

[Haber görseli]

Evlilikleri 6 ay süren Nazlı Çelik-Serdar Bilgili çifti, ayrılığa dayanamayıp yeniden birlikte olmuştu. Çiftin arasını bu kez bir kadının açtığı öne sürüldü. İddiayı Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt köşesine taşıdı.

İşte Cankurt’un yazısındaki o kısım;

“Tanıştıktan üç ay sonra evlenen, altı ay sonra da boşanan aceleci aşıklar Serdar Bilgili ile Nazlı Çelik’in tekrar flört etmeye başladığını ilk bu köşede okumuştunuz. Eylül başında Bodrum’daki Antonis Remos konserinde yakınlaşan ex çift, sonrasında flört etmeye başlamış, hatta Serdar Bey’in Bebek’teki evinde tekrar birlikte yaşama kararı almışlardı. Ancak görünen o ki, aynı çatı altında birbirlerine ancak altı ay dayanabiliyorlar! Bu arada Nazlı Çelik ile üçüncü evliliğini yapan ve ‘sıkı’ bir çapkın olan Serdar Bilgili’nin çoktan yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Serdar Bilgili’nin gönlünün yeni sultanının kim olduğuna dair iki farklı isim ortalarda dolaşıyor; ikisi de olabilir. Emin olduğumda, o kişinin kim olduğunu da bu köşede sizinle paylaşacağım.

“ÇEŞİTLİ RİVAYETLER VAR”

Tekrar flört etmeye başladıkları dönemde can ciğer kuzu sarması kıvamında arz-ı endam eden Bilgili ile Çelik’in ikinci denemeleri de başarısız olmuş ve herkes yoluna gitmiş. Yani yama tutmamış…

Serdar Bilgili ile Nazlı Çelik, 2015 yılında 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Madrid’de evlenmiş, altı ay sonra da boşanmıştı.”

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Bülent Cankurt, Serdar Bilgili

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler