Kapat
A+ A-

İngiliz şarkıcı Robbie Williams UFO gördüğünü iddia etti

Robbie Williams, bir zamanlar başının tam üzerinde uçan bir cisim gördüğünü ve cismin son derece yakında durduğunu öne sürdü.
Yayınlanma tarihi: 7 Mart 2018 Çarşamba, 09:19

[Haber görseli]

UFO ve yakın temas iddiaları sıradan insanlar tarafından yapılınca pek de ciddiye almayız. Fakat oldukça ünlü bir isim böyle bir iddia dile getirince işler biraz değişir. Robbie Williams, Avustralya'da yayınlanan 60 Minutes adlı bir televizyon programında üçüncü bir tür ile yakın temas deneyimi yaşadığını söyledi.


Robbie Williams, başının üzerinde bir şey gördüğünü ve eğer elinde bir tenis topu olsaydı cisme atabilecek kadar yakında olduğunu belirtti. Son derece tuhaf şeylere şahit olduğunu aktaran Williams, açıklanamayan bir olay yaşadığından bahsetti. 44 yaşındaki şarkıcı yakın temas deneyimlerini İngiltere'de ve ABD'de yaşadığını söyledi ve bu deneyimleri merak uyandırıcı ve muhteşem olarak niteledi. Williams'ın bu ilginç ifadeleri karşısında şoka dönen gazeteci Liam Bartlett, şarkıcıya olay anında herhangi bir madde alıp almadığını sordu.

Williams bu soruya hayır yanıtını verdi

Aslına bakılırsa bu ilginç UFO açıklamaları Robbie Williams için bir ilk değil. Geçtiğimiz yıl İrlanda'da yayın yapan bir radyo kanalında başının üzerinde bir UFO gördüğünü, UFO'nun yaklaşık 45 metreden daha az irtifada bulunduğunu ve olay anında tamamen ayık olduğunu söylemişti. Gördüğü UFO'ya dair özellikleri tam olarak açıklamasa da komplo teorisyenleri muhtemelen şarkıcıdan daha fazlasını duymak isteyecek.

Cumhuriyet İMECESİ