Sonbahar tutkunlarının yeni rotası Çamlıpınar Göleti

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde yer alan Çamlıpınar Göletinin manzarası havadan görüntülendi. Göletin yansıyan görüntüsü, güzel bir tablo oluşturdu.

Yayınlanma: 05.11.2023 - 10:40
Sonbahar tutkunlarının yeni rotası Çamlıpınar Göleti
Abone Ol google-news

Düzce, Dipsizgöl köyü sınırlarında bulunan gölün doğası ve bölgenin temiz havası, doğa tutkunlarına sonbaharın eşsiz güzellikleri içerisinde gezi ve kamp imkanı sunuyor.

Çevredeki ormanlık alanda yaşayan hayvanların da su ihtiyacını karşıladığı Çamlıpınar Gölünün deniz seviyesinden yüksekliği yaklaşık 1050 metre. Güzel manzarayı fırsat bilen vatandaşlar gölün etrafında yürüyüş yaptı ve doğa harikası Çamlıpınar Gölü çevresinde fotoğraf çekti. Göl havadan da görüntülendi.

Çam, kayın, köknar ve palamut ağaçlarıyla çevrili gölü ziyaret eden Mehmet Ali Türedi, "Sonbahar aylarındayken Çamlıpınar Gölüne geldik. Bu aylarda buraların çok güzel olduğu konuşuluyordu. Doğanın dört renginin de burada bulabileceğimizi söylediler. Buraya gelmek istedik. Adeta görsel bir şölen ile karşılaştık. Ağaçlar rengarenk hem sonbahar hem de yeşil ile turuncunun birbirine yakıştığı en güzel zamanlardayız. Düzce’ye gelindiği zaman bu bölgeye gelip hem gölün kenarında mangallarını yapabilirler hem doğa yürüyüşü hem de trekking yapabilirler. Kesinlikle herkesi Düzce’ye davet ediyorum" dedi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon