Soğan edebiyatı yapan AKP’li fenomen Sena Sever Paris’te nişanlandı

AKP'nin İstanbul ve Ankara'da kaybettiği 31 Mart yerel seçimlerinin ardından "İki kilo soğan alamıyorsunuz diye vatanı, milleti sattınız" diyerek tepki gösteren sosyal medya fenomeni Sena Sever'in Paris'te nişanladığı ortaya çıktı.

Yayınlanma: 09.05.2023 - 14:20
Soğan edebiyatı yapan AKP’li fenomen Sena Sever Paris’te nişanlandı
Abone Ol google-news

AKP'nin İstanbul ve Ankara'da kaybettiği 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından AKP'li Instagram fenomeni Sena Sever, "İki kilo soğan alamıyorsunuz diye vatanı, milleti sattınız” diyerek sosyal medya hesabından paylaşım yapmıştı. 

Takipçileri tarafından tepkiyle karşılaşan Sever, İngiltere'ye taşınmıştı. Son olarak Sever'in Paris'te evlenme teklifi aldığı ortaya çıktı. Instagram hesabından fotoğraf paylaşan Sever paylaşımında, "Yaşadıklarım rüya gibi. Sizin gibi ben de şoktayım. I said Yes" notunu düştü.

"İki kilo soğan alamıyorsunuz diye vatanı, milleti sattınız" ifadeleriyle yurttaşları hedef alan Sever, İngiltere'ye taşındığını açıkladıktan sonra eleştirilere, "Her şey ne yazık ki parayla olmuyor ve hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Zengin olan herkes İngiltere’ye gelemiyor, parası olmayan da gelebiliyor buraya. Her şeyi paraya, pula bağlamayın. Bakış açınızı değiştirin, tuhafsınız, üzülüyorum" demişti.
İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon