Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a çağrı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım'a canlı yayın çağrısında bulunarak, "Kamuoyu önünde karşıma çıkma cesaretiniz varsa, her söylediğinize cevap veririm" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 29.07.2023 - 16:02
Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a çağrı
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı lacivertli kulübün Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

"HAYAL DÜNYASINDA YAŞIYOR"

Ali Koç sezon sonuna kadar polemiğe giremeyeceğini belirterek, "Aziz Yıldırım yalan, iftira ve tehditlerle yine ortaya çıktı. Camia gücüne bu sezon her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Öyle bir ülkede, toplumda ve kültürde yaşıyoruz ki; yalanlara, iftiralara ve tehditlere cevap vermeyince, üstünüze yapışıyor. Kısa bir cevap vereceğim ve sezon sonuna kadar polemiğe girmeyeceğim. Bu gerilime en çok rakiplerimiz seviniyor. Zaman zaman ortaya çıkarak ayar vermeye çalışıyorlar. Sayın Yıldırım ve etrafındaki yancıları, hayal dünyasında yaşıyor. Fenerbahçe'nin başarısıyla ilgileri yok. Herkes bunu görüyor. Fenerbahçe'nin geleceğini düşünüyor olsaydınız, çok daha farklı bir duruş sergilerdiniz" şeklinde konuştu.

CANLI YAYIN ÇAĞRISI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım'a çağrıda bulunarak, "Önüne hazırlanan metin koyulmuş. Metne sağdık kalamadı, saçma sapan çirkin, ayrıştırıcı söylemlerle gerçek iç dünyasını yansıtıyor. Saçma sapan ekonomik hesaplar... Neredeyse biz borçlu çıkacağız. Hangi birine cevap verelim. Kamuoyu önünde karşıma çıkma cesaretiniz varsa, her söylediğinize cevap veririm. O güne kadar Aziz Yıldırım konusu kapanmıştır. Sayın Başkan, hayatımda karşılaştığım en cesur görünümlü ama hiç de cesur olmayan bir lidersiniz. Biraz iyi niyetli olsaydınız, Fenerbahçe'ye yapacağınızı eleştirilerinizi dışarıda değil, kongre üyeleri önünde yapardınız" ifadelerini kullandı.


İlgili Haberler