Deniz otobüsünde 'koltuk' tartışması: İskeleye geri döndü

Balıkesir’de deniz otobüsü, yolcular arasındaki koltuk tartışması nedeniyle kalkıştan kısa bir süre sonra geri döndü. Yolculardan Berna T., ifadesi alınmak üzere emniyete götürülürken, deniz otobüsü de 2 saat gecikmeyle hareket etti.

Yayınlanma: 21.06.2022 - 12:32
Deniz otobüsünde 'koltuk' tartışması: İskeleye geri döndü
Abone Ol google-news

Balıkesir’in Marmara ilçesi açıklarında, Avşa-Marmara Adası-Yenikapı seferini yapan deniz otobüsü, yolcular arasındaki koltuk tartışması nedeniyle kalkıştan bir süre sonra geri döndü. Bu anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. 

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olay, hafta sonu Marmara ilçesinde meydana geldi. Avşa-Marmara Adası-Yenikapı seferini yapan, İDO’ya bağlı 'Salih Reis-4' isimli deniz otobüsünde Berna T. isimli yolcu, koltuk tartışmasında sinir krizi geçirdi. Bunun üzerine deniz otobüsü, kalkıştan kısa süre sonra iskeleye geri döndü.

OTOBÜSÜ 2 SAAT GECİKMEYLE HAREKET ETTİ

Koltuğuna başka birinin oturduğunu iddia eden Berna T., İDO görevlilerine zor anlar yaşattı. İhbarla gelen Sahil Güvenlik ekipleri ve polis, olaya müdahale ederken, deniz otobüsünün kalkmamasına ise diğer yolcular tepki gösterdi.

Berna T., ifadesi alınmak üzere emniyete götürülürken, deniz otobüsü de 2 saat gecikmeyle hareket etti. Yaşananlar, yolcu tarafından cep telefonu kamerasıyla kayda aldı. 

Öte yandan Berna T.'nin, kara yoluyla Erdek üzerinden İstanbul’a gönderildiği belirtildi. 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler