Kanal D iddialı diziye final kararı verdi. Seyircileri kızdıran gelişme

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Camdaki Kız dizisine kardeş dizi olarak yayına başlayan O kız final yapıyor. Erkan Petakkaya'nın başrollerindeki O kız dizisinin finaline seyirciler isyan başlattı.

Yayınlanma: 11.03.2023 - 23:25
Kanal D iddialı diziye final kararı verdi. Seyircileri kızdıran gelişme
Abone Ol google-news

Kanal D ne yaptıysa olmadı. İddialı başlayan O kız dizisi final yaparak ekranlara veda edecek. Kanal D ekranında çarşamba akşamları yayınlanmakta olan O Kız dizisiyle ilgili final kararı Kanal D tarafından resmen ilan edildi. Dizinin 24. bölümü ile birlikte 15 Mart Çarşamba akşamı sona ereceği kesinleşti.

UZUN SÜREDİR FİNAL İDDİALARI VARDI

Uzun bir süredir dizinin final yapacağına yönelik iddialar vardı. Kanal D tarafından o iddialar doğrulanmadığıından seyirciler haberleri ciddiye almıyordu.

Ancak final kararının verilmesiyle birlikte seyirciler Kanal D yönetimine tepki göstermeye başladılar. Gelecek hafta O Kız dizisinin final yaparak ekranlara veda edecek olması seyircileri derinden üzdü.

Televizyongazetesi'nde aktarılanlara göre; Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Kadir karakterinin 45 yaşında bir adam olmasına rağmen, 5 yaşındaki çocuğun duyguları ile hareket ettiği bir karakteri ortaya çıkarmak hiç de kolay değildi. Ancak Erkan Petekkaya her zamanki gibi yine yeteneklerini konuşturdu ve O Kız dizisinin bu noktaya kadar gelmesinde de çok etkili oldu.

Sitare karakterinde Sezin Akbaşoğulları da izleyicilerden geçer not alan ve hayranlık uyandıran bir isim olarak akıllara yerleşti.

Zeynep karakterinde Dilin Döğer ile Ozan olarak izlediğimiz Cengiz Orhonlu’nun da bu dizi sayesinde adını duyurduklarını ve ilerleyen dönemde önlerine birçok fırsat çıkacağı anlaşılıyor.

Diziye son dönemde katılan Rojda Demirer’in de katkıları ile 24. bölüme kadar yayında kalma başarısı sergileyen bir O Kız dizisi gerçeği var.

Her ne kadar Kanal D’nin diğer iddialı dizileri arasında O Kız, kısa süren bir proje olsa da yine de başarısı tartışılmaz. Dizi hayranları da final kararına çok üzüldü.

O Kız’ın bitmemesi gereken bir yapım olduğunu belirten izleyiciler, final fragmanında Kadir’in gerçekte Zeynep’in babası olmadığının ortaya çıkmasına da çok üzüldü.

Senaristlerin mutsuz bir final yazmalarından rahatsız olan izleyiciler, bu duruma sosyal medyadan eleştiri yaptı. Birçok dizi hayranı da O Kız’ın devam etmesini arzu ettiklerini belirten yorumlar yayınladı.

Sonuç değişmeyecek ve 15 Mart Çarşamba akşamı dizi son kez izleyicilerle buluşacak.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler