Aboneler İçin

Cumhuriyet Günlük Gazete ve Arşivi Birleşti!

Sayın Cumhuriyet Okuru/Abonesi;

Dijital yayıncılık alanındaki gelişmelere bağlı olarak kendini yenilemek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Cumhuriyet Gazetesi Web Portalı 29.10.2013 tarihi itibarıyla yeni bir yapıya kavuşturulmuştur. Bu alandaki çalışmalarımız devam etmektedir.

Daha önce farklı firmalar aracılığıyla yürütülen Cumhuriyet Gazetesi Elektronik Arşiv Sistemi ile Cumhuriyet Gazetesi E-Gazete Abonelik Sistemi “Cumhuriyet Gazetesi Günlük ve Arşiv Abonelik Sistemi” olarak birleştirilmiştir. Söz konusu sistem çerçevesinde:

Sisteme yeni abone olacak olan Cumhuriyet okuru sadece günlük gazeteyi takip etmekle kalmayacak aynı zamanda 01.01.1930 tarihine kadar olan Cumhuriyet Arşivini de hiçbir kısıtlama olmaksızın okuyabilecektir.

Sistemden mevcut durumda arşiv abonesi veya e-gazete abonesi olan okurlarımız da yararlanacaktır. Şöyle ki:

Mevcut durumda E-gazete aboneliği bulunan okurlarımız, herhangi bir ek ücret ödemeksizin günlük gazetenin yanında 01.01.1930 tarihine kadar Cumhuriyet Gazetesi arşivini de yeni aboneler gibi okuyabileceklerdir.

Cumhuriyet Gazetesi Arşiv Aboneliği bulunan arşiv abonelerimiz de herhangi bir ek ücret ödemeksizin günlük gazeteyi takip edebileceklerdir.

Bu olanak, sistemde kurumsal abonelikleri bulunan kurumsal abonelerimiz için de aynı şekilde geçerli olacaktır.

Sayın Cumhuriyet Okuru/Abonesi;

Bu çerçevede bazı hususları da sizlerin bilgisine sunmak isteriz.

Her türlü abonelik sisteminde temel olan, sizlere tahsis edilmiş ve size özel olan kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme girişinizin sağlanması ve belirlenen çerçevedeki hizmetlerden yararlanmanızı sağlamaktır. Söz konusu kullanıcı adı ve şifreniz size özel olduğundan kullanıcı adı ve şifrenizin başkalarının kullanımına verilmemesi/paylaşılmaması sizlerin sorumluluğundadır. Sistem bireysel aboneliği bulunan abonelerimiz için aynı anda 1, kurumsal aboneliği bulunan abonelerimiz için aynı anda 5 kullanıcı girişine izin vereceğinden bu hususu önemle vurgulamak isteriz.

Abonelik ile ilgili olarak soru/sorun/görüşlerinizi [email protected] adresine gönderebileceğinizi bilgilerinize sunar;

Esenlikler dileriz.

Cumhuriyet

Sisteme giriş yapmakta problem yaşıyor iseniz, lütfen 0212 346 15 90 veya 0530 413 90 68 ile iletişime geçiniz.