Video Galeri Haber Magazin Spor Eğlence Fragman

Kapat

Halk otobüsünde flüt resitali şoförü yaktı

A+ A-
Muğla’nın Fethiye ilçesinde halk otobüsünde flüt resitali çeken vatandaşı seyir halindeyken cep telefonuna kaydeden şoför hakkında idari işlem yapıldı.

Özel toplu taşıma aracına bindikten sonra çantasından flütünü çıkaran ve çalmaya başlayan vatandaş yolculuk süresince otobüs şoförüne adeta flüt resitali sundu. Vatandaşın flüt resitali Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığındaki Ulaşım Filo Takip Komuta Merkezinden de anbean izlendi.

Neşeli bir yolculuk yapan özel halk otobüsü şoförü, o anları seyir halindeyken cep telefonuyla sosyal medya üzerinden video çekerek paylaştı. Araçta bulunan güvenlik kameraları görüntüleri Ulaşım Daire Başkanlığı Araç Filo Komuta Merkezinden anbean izlenen şoförün davranışı trafik ve can güvenliğini tehlikeye atıcı unsur olarak değerlendirilerek hakkında idari işlem başlatıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Davutpaşa Kongre Merkezi'nde Türkiye Gençlik Zirvesi'ne katıldı. Öğrencilere seslenen Erdoğan, "Burslu öğrenci sayısı bu yıl 150 bine ulaştı. Gençlerimizde şöyle bir anlayış var. Gerçeği söylemem lazım. İlla burs... Niye burs? Bursun geri ödemesi yok. Be evladım, kredi aldığın zaman faizsiz iş bulmadan da değil. İş bulduktan sonra çok basit taksitlerle ödüyorsun. Bu seni bedavacılığa da alıştırmıyor. Bu milletin gençlerine bu yakışır. " dedi.
3 Kasım 2018 Cumartesi, 16:15

En Çok İzlenenler