Video Galeri Haber Magazin Spor Eğlence Fragman

AKP'li yazarlar arasında FETÖ kavgası

Habertürk’te Mehmet Akif Ersoy’un sunduğu Nedir Ne Değildir programında konuk olan gazeteci Kemal Öztürk ile Doç. Dr. Selman Öğüt birbirine girdi. Öğüt, Öztürk'ü FETÖ taktiği kullanmakla suçladı, Öztürk AKP'yi eleştirdiği için linç edildiğini söyledi.

[Haber görseli]
Habertürk’te Mehmet Akif Ersoy’un sunduğu Nedir Ne Değildir programında konuk olan gazeteci Kemal Öztürk ile Doç. Dr. Selman Öğüt birbirine girdi. AKP’deki ihraçların konuşulduğu programda Kemal Öztürk, iktidarın yönünü değiştirdiğini ve Erdoğan’ın AKP içerisinde “bir grup” tarafından yanlış yönlendirildiğini söyleyince ortalık karıştı.

Grubun adını vermeyen Özkan, “Selman Öğüt’in arkadaşları” diyerek sosyal medya trollerinin türediğini AKP’nin önde gelen isimlerinin 'FETÖvari' operasyonlarla itibarsızlaştırıldığını söyledi.

'BUNLAR FETÖ TAKTİĞİ'

Gazeteci Öztürk ''Selman bey ile İstanbul seçimlerinin iptali başvurusu sonrası biraraya gelmiştik ve ben bu iptal meselesinin AKP'ye çok büyük zarar vereceğini ve çok büyük tahribat yaratacağını söyledim canlı yayında, Selman bey de beni AKP'nin haklarını savunmamakla suçladı ve o programın videosu Selman bey'in arkadaşları tarafından youtube yükleyip elden ele dolaştırdılar'' dedi. Öğüt ise Öztürk'e, ''Bu iddaayı ispatlayın, geri alın, özür dileyin. Herkesi kendiniz gibi bilebilirsiniz sizin taktikleriniz olabilir bunlar, hangi arkadaşlar bunla? Biz bu taktikleri bir yerlerden hatırlıyoruz, iftira atmak FETÖ taktiğidir, iftira atmak FETÖ işidir, sen şuan da FETÖ taktiği yapıyorsun'' yanıtını verdi. Bu açıklamanın üzerine Öztürk ''FETÖ taktiğinin kim tarafından uygulandığını sen de iyi biliyorsun'' açıklamasında bulundu.

Öztürk ayrıca ''İstanbul seçimleri iptali sonrası yaptığım açıklamada sürecin AKP'ye zarar verdiğini söylediğim gibi şimdi de aynısını söylüyorum geçmişe yönelik tweetleri açıklamaları ifade edip deşip yargılama başlatmak AKP'ye zarar verir'' dedi.

A+ A-
13 Eylül 2019 Cuma, 11:25

En Çok İzlenenler