Video Galeri Haber Magazin Spor Eğlence Fragman

Duayen iş adamı Feyyaz Berker son yolculuğuna uğurlandı

Salı günü hayatını kaybeden Duayen iş adamı Feyyaz Berker son yolculuğuna uğurlandı. Berker için sabah saatlerinde Tekfen Holding'de tören düzenlendi. Ardından Feyyaz Berker'in cenazesi Bebek Cami'ne getirildi. Burada eşi Alev Berker, kızları Şebnem ve Meltem Berker taziyeleri kabul etti.

Cenaze törenine iş adamı ve Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Mehmet Ali Yalçındağ, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu eski Başkanı Rona Yırcalı ile iş ve sanat dünyasından bir çok isim katıldı.

"KUVVETİYLE BÜTÜN SANAYİ TOPLUMU ARKASINA TOPLAYABİLDİ VE LİDERLİK YAPTI"
İnan Kıraç, "Çok büyük bir adamdı. TÜSİAD başkanlığı süresinde hem dürüstlüğü, hem gücü hem de kuvvetiyle bütün sanayi toplumu arkasına toplayabildi ve liderlik yaptı. O devrede Türkiye?yi bir yerlere getirdi. Öyle bir kişimiz bugün yok" dedi.

Cenaze törenine katılan Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, "Hepimizin başı sağ olsun, tüm ülkenin. Çok değerli bir insandı. Öyle biriydi ki hem büyük müteşebbis, tutkuları olan, iş dünyasında büyük başarı elde etmiş, hem sosyal çevreye, dokunduğu her insana çok şey kazandırmış. Ama bütün bunların yanında bu insan profilinde çok az olan bir şeye sahip, çok zarifti. Çok zarif bir beyefendiydi. Tüm ülkenin başı sağ olsun" dedi.
A+ A-
24 Ağustos 2017 Perşembe, 14:36

En Çok İzlenenler