Video Galeri Haber Magazin Spor Eğlence Fragman

Nikah dairelerinde Sevgililer Günü yoğunluğu

A+ A-
BURSA'da evlenmek isteyen çiftler 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah dairelerine akın etti. Bursa'da günde ortalama 35 olan nikah akdi sayısı Sevgililer Günü'nde 80'e ulaştı.

Özel günde nikah yapmak isteyen çiftler 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah dairelerine akın etti. Bursa'nın merkez Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer ilçelerinde günlük ortalama 35 nikah kıyılırken, çiftlerin Sevgililer Günü'ne tarih alma isteği nedeniyle bu sayı 80'e ulaştı. Naile Kızoğlu ile hayatını birleştirmek için Sevgililer Günü'ne nikah tarihi alan Ramazan Tombaş, eşi ile Haziran ayından beri birlikte olduklarını, Ekim ayında da evlilik kararı aldıklarını belirterek, Sevgililer gününe denk gelmesini biraz da biz istedik. Düğünümüze 2 ay kadar bir vakit var ama nikah tarihimiz sevgililer gününde olsun istedik. 14 Şubat özel bir gün, bundan sonra benim hayatımdaki en anlamlı gün dedi.

HER SENE BUGÜNÜ YAŞAMAK İÇİN İSTEDİK

Düğünlerinden 2 ay önce evlenme kararı aldıklarını belirten Naile Kızoğlu, "Tarih almaya gittiğimizde 14 Şubat olmasını istedik. Hem özel bir gün, hem de bu günü her sene yaşamak için istedik" dedi.
14 Şubat 2018 Çarşamba, 14:04

En Çok İzlenenler