Video Galeri Haber Magazin Spor Eğlence Fragman

Eren Erdem’e videolu yaş günü kutlaması

A+ A-
Silivri Cezaevinde tutuklu bulunan CHP Parti Meclisi Üyesi ve eski Milletvekili Eren Erdem 33.yaş gününü cezaevinde kutladı. Erdem’in eşi Nuray ve oğlu Ali de çektikleri videoyu sosyal medya üzerinden yayınlayarak Eren Erdem’in doğum gününü kutladı; dayanışma gösterenlere teşekkür etti.

Nuray Erdem sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoda “Merhaba buradan eşime kucak dolusu sevgilerimizi ve selamlarımızı gönderiyoruz. Bugün eşimin doğum gününü kutluyoruz ve en kısa zamanda kavuşmayı diliyoruz. Dayanışma için herkese çok teşekkür ediyoruz”dedi. Erdem’in oğlu Ali de videoda “Doğum günün kutlu olsun... Seni bekliyorum. Sana çiçek getireceğiz”diyerek duygularını paylaştı. Daha sonra anne ve oğul birlikte “İyi ki doğdun Eren. Mutlu yıllar sana”diyerek doğum günü mesajını iletti.

Eski CHP milletvekili Barış Yarkadaş da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajında “Tam 46 gündür Silivri zindanında tutulan CHP PM Üyesi - İstanbul eski Milletvekili arkadaşımız Eren Erdem, bugün 33 yaşına giriyor... Ona en güzel hediye eşi Nuray ve oğlu Ali'den geldi” ifadelerini kullandı. İSTANBUL/Cumhuriyet
14 Ağustos 2018 Salı, 16:06

En Çok İzlenenler