Hülya Avşar'dan yıllar sonra gelen 'Feraye Tanyolaç' itirafı

Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar'ın, 2005 yılında eşi Kaya Çilingiroğlu'nun 'Ferrari' sorusunu 'Feraye' anlaması sonucu aldatıldığı ortaya çıkmıştı. Avşar, yıllar sonra Feraye Tanyolaç itirafıyla şaşırttı.

Yayınlanma: 04.01.2023 - 12:01
Hülya Avşar'dan yıllar sonra gelen 'Feraye Tanyolaç' itirafı
Abone Ol google-news

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, 1997 yılında nikâh masasına oturmuş, 1998'de Zehra adını verdikleri kızları dünyaya gelmişti. İkili, ihanet gerekçesiyle 2005'te evliliklerini sonlandırmıştı.

Ünlü oyuncu, Kaya Çilingiroğlu-Feraye Tanyolaç ilişkisinin ortaya çıktığı, 18 yıl önce yaşanan meşhur 'Ferrari' olayına dair çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Sabah gazetesinin haberine göre; Hülya Avşar, önceki akşam kız kardeşleri Helin Avşar, Leyla Avşar ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Tarabya'da bir restoran çıkışında görüntülendi. 

'FERAYE' AÇIKLAMASI GÜNDEM OLDU

2005 yılında eski eşinin 'Ferrari' sorusunu Feraye anlaması sonucu ünlü şarkıcının aldatıldığı ortaya çıkmıştı.

Gece gezmesinde görüntülenen Kaya Çilingiroğlu, habercilerin yeni aldığı arabayı kastederek "Hayırlı olsun efendim, Ferrari'yi yeni mi aldınız?" demesi üzerine alkolün de etkisiyle "Sen Feraye'yi nereden göreceksin?" şeklinde istemeden yeni ilişkisini itiraf etmişti.

"DÖRT SENE İYİ İDARE ETMİŞ"

Hülya Avşar, o dönem magazin gündemine bomba gibi düşen olayın hatırlatılması üzerine, "Çok komik bir durum değil mi? O zaman çok koymuştu ama şimdi sadece gülüyorum. Kaya zaten çapkın bir adamdı. Ben aldatıldığımı dört sene sonra öğrendim. Dört sene iyi idare etmiş" diyerek, kahkahalarla oradan ayrıldı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler