Masterchef'te iki potansiyel kaşık... Biri sahibini buldu!

Masterchef Allstar'da 19 hafta büyük bir heyecanla başladı. Tanya'nın vedasının ardından 13 kişi kalan Masterchef yarışmacıları takım oyunlarında üstünlük sağlamak ve bu hafta da kadrodaki yerlerini kaybetmemek istiyor. Peki, Masterchef Allstar'da Danilo Şef kime kaşık attı? Masterchef'te 15 Kasım'da takım oyununu kim kazandı, eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma: 15.11.2023 - 19:30
Masterchef'te iki potansiyel kaşık... Biri sahibini buldu!
Abone Ol google-news

Masterchef Allstar'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. İkinci takım oyunu için önlüklerini giyen yarışmacılar bugün de birbirinden farklı yemeklere imza atacak. Peki, Masterchef Allstar'da Danilo Şef kime kaşık attı? Masterchef'te 15 Kasım'da takım oyununu kim kazandı, eleme adayları kimler oldu?

MASTERCHEF'TE MAVİ TAKIMIN KAPTANI KİM OLDU?

Allstar'da pazartesi günü yayımlanan bölümde yarışmacılar en başarılı su böreğini yaparak mavi takımın kaptanı olmak için önlüklerini giydi. Şefler tarafından en başarılı bulunan tabağın sahibi Barbaros oldu. Barbaros kırmızı takımın kaptanı olarak Tolga'yı seçti.

MAVİ TAKIMDA KİMLER VAR?

Barbaros

Sergen

Tahsin

Ayaz

Dilara

Cemre

Alican

KIRMIZI TAKIMDA KİMLER VAR?

Tolga

Hasan

Eren

Kıvanç

Esra

Batuhan

İLK TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

İlk takım oyununda konsept Doğu Ekspresi'ydi. Kırmızı takımın kaptanı Tolga, kaptanlık düellosunu kazanan isim olduğu için kırmızı takım yemekleri biliyordu. Gecenin yemekleri:

Sazan balığı köftesi

Tuvalak

Nevzine

Pehli

Pirpirim Aşı

Kesme Çorba

Kars Böreği

Gecenin kazananı 4-3'lük skorla kırmızı takım oldu?

HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Baş başa geçen gecede mavi takım hüsrana uğrayarak bireysel dokunulmazlık turuna çıktı. Şefler tarafından istenen yemek Shepherd's Pie oldu. En başarılı tabağı çıkaran isim Cemre oldu. Cemre, potanın ilk adayı olarak Dilara'yı seçti. Yapılan oylamanın ardından ise potaya giren ikinci isim Ayaz oldu.

HAFTANIN İKİNCİ TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Masterchef'te ikinci takım oyununda Türk Devlet Teşkilatı ülkelerinden yemekler yapıldı:

Orama

Pirohu

Lagman

Tuy Palovi

Doğrama

Lüle Kebabı

Somloı Galuska

Gecenin kazananı mavi takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Mavi takımın bugün kazanmasıyla skor 1-1 oldu. Kırmızı takım yaratıcılık turunda havuç kullanarak en başarılı yemeği yapmaya çalıştı. Böylece bireysel dokunulmazlığın sahibi Hasan oldu.

KAŞIĞIN SAHİBİ KİM OLDU?

Masterchef Allstar'da bireysel dokunulmazlık turunda havuçun kullanıldığı gecede birinci Hasan kaşığın sahibi oldu. Şefler tarafından tabağı kusursuz olarak nitelendirilen Hasan, Barbaros'un ardından kaşık alan ikinci isim oldu.

ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Allstar'da dokunulmaz Hasan haftanın üçüncü eleme adayı olarak Eren'i seçti. Dördüncü eleme adayı olarak yapılan oylama sonucu Batuhan seçildi.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Masterchef Allstar'da haftanın ilk takım oyununu mavş takım kaybetmişti ve Dilara ile Ayaz potaya giren isimler olmuştu. Bugünkü oyununun ardından da Eren ve Batuhan 3. ve 4. eleme adayı oldu...


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler