Masterchef'te en zor eleme gecesi: Yaptığı hata şefleri çok şaşırttı!

MasterChef All Star'da yarışmacıları gözyaşlarına boğan bir eleme yaşandı. Yaptığı hata nedeniyle yarışmadan elenen yarışmacı herkesi şaşkına çevirdi. MasterChef All Star'da 10 Eylül akşamı yayımlanan yeni bölümde elenen yarışmacının kim olduğu araştırılıyor. Peki, MasterChef kim elendi? MasterChef All Star'da bu hafta kim elendi?

Yayınlanma: 10.09.2023 - 22:15
Masterchef'te en zor eleme gecesi: Yaptığı hata şefleri çok şaşırttı!
Abone Ol google-news

Masterchef Allstar'da eleme heyecanı devam ediyor. 10 Eylül'de yayımlanan bölümde eleme potasındaki isimler potadan kurtulmak için yarışacak. Eleme gününün ilk turunda potadaki isimler; Ayaz, Suna, Hasan, Sefa, Tolga, Tanya ve Esra kuzu böbreği ve taze kişnişi kullanarak turun en iyi yemeğini yapmaya çalışacak. İzleyiciler, MasterChef All Star'da dün akşam kimin elendiğini merak ediyor. Peki, MasterChef kim elendi? MasterChef All Star'da bu hafta kim elendi? İşte ayrıntılar...

MASTERCHEF'TE HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM?

Masterchef Allstar'da bu hafta Ayaz, Suna, Hasan, Sefa, Tolga, Tanya ve Esra eleme potasında yer aldı.

MASTERCHEF ALL STAR KİM ELENDİ?

Masterchef Türkiye Allstar'da potadaki isimler kuzu böbreği ve taze kişniş kullanarak gecenin en başarılı yemeğini yapmaya çalıştı. Potadaki yedi isimden üçü gecenin başarılı yemeklerini yaparak potadan kurtuldu. Kalan 4 kişi şeflerin imza yemeğine en yakın olanı yapmaya çalıştı.

MASTERCHEF'TE 3 TURLU ELEME GECESİ

İkinci turda yarışacak 4 isimden en başarısız tabağı çıkaran isim Eda ile yarışacak. Böylece iki isimden biri Masterchef hayallerine veda edecek.

POTADAN KİMLER ÇIKTI?

Turun birincisi Ayaz oldu. Şefler Ayaz'ın yaptığı yemeği "temiz" şeklinde değerlendirdi. Böylece Ayaz 10. haftaya gecenin birincisi olarak geçmiş oldu. Gecenin en başarılı ikinci tabağı ise Tanya oldu. Potadan kurtulan son isim ise Sefa oldu. 

Böylece Esra, Tolga, Suna ve Hasan ikinci turda yeniden yarıştı.

MASTERCHEF KİM GİTTİ?

Kritik eleme oyunu 2. etabında; Esra, Tolga, Suna ve Hasan şefin imza yemeğine en yakın tabağı hazırlamak için mücadele verdi.

Potadaki isimler, Somer Şef'in imza yemeği olan "Mercimekli Mantı"yı yapmaya çalıştı. Yarışmacılara verilen süre ise 50 dakika oldu.

MASTERCHEF KİM GİTTİ?

Kritik eleme oyunu 2. etabında; Tolga, Esra, Hasan ve Suna şefin imza yemeğine en yakın tabağı hazırlamak için mücadele verdi. 

Turun kazananı Tolga ikinci ise Hasan oldu. Suna ve Eda arasından başarısız olan yemeği yapan Suna MasterChef 8. hafta eleme adayı Eda ile yeniden yarışacak.

Şefler Suna ve Eda'dan kalamar dolması ve mürekkepli bir risotto istedi.

YAPTIĞI HATA PAHALIYA PATLADI

Yaptığı tabakta çıkan kalamar kıkırdağı nedeniyle Suna Masterchef'e veda etti...


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler