Büyük ödül sahibini buldu! Özel gecede Masterchef Allstar'da ödül oyunu...

Masterchef Allstar'da bugün günlerden ödül oyunu... Yarışmacılar bugün 10 Kasım'a özel olarak Atatürk'ün sevdiği yemeklerden yola çıkarak tabaklar hazırladı. Kaptanlık oyunu ve 3 takım oyunun ardından kırmızı takımdan 4, mavi takımdan ise 2 kişi potaya girdi. Sırada ise ödül oyunu var. Peki, Masterchef'te ödül oyunu kim kazandı? 10 Kasım'da Masterchef'te büyük ödülün sahibi kim oldu?

Yayınlanma: 10.11.2023 - 19:46
Büyük ödül sahibini buldu! Özel gecede Masterchef Allstar'da ödül oyunu...
Abone Ol google-news

Masterchef Allstar'da haftanın ödülü 10 Kasım'dae yayımlanan bölümde sahibini buldu. Bu haftaki ödülün sahibinin kim olduğu merak ediliyor. Peki, Masterchef'te ödül oyunu kim kazandı? 20 Kasım'da Masterchef'te büyük ödülün sahibi kim oldu?

ELEME ADAYLARI KİM?

Haftanın eleme adayları: Ayaz, Dilara, Alican, Cemre, Tahsin ve Batuhan oldu. Cumartesi günü yayımlanacak bölümde 7. eleme adayı da belirlenecek.

ÖDÜL OYUNUN İLK ETABINDA HANGİ TAKIM KAZANDI?

Masterchef Allstar'da günlerden ödül oyunu. Mavi takımın 2-1'lik skorla kazandığı haftada bu bölümde yarışmacılar büyük ödül için yarışacak. 10 Kasım günnüe özel olarak yarışmacılar Mustafa Kemal Atatürk'ü 85. ölüm yıl dönümünde andı. Yarışmacılar Atatürk'ün en sevdiği yemeklerin ana malzemelerin kullanarak en yaratıcı tabakları hazırladı.

Takım oyuunun kazananı ise mavi takım oldu...

BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ KİM OLDU?

Sıfır Atık konseptiyle yapılan yaratıcılık turunda en başarılı gtabağı hazırlayarak büyük ödülü kazanan isim Ayaz oldu.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler