Bir süredir yoğun bakımda tedavisi devam eden Türk tiyatro ve sinema oyuncusu 74 yaşındaki Ayşen Gruda hayatını kaybetti.
1
Bir süredir yoğun bakımda tedavisi devam eden Türk tiyatro ve sinema oyuncusu 74 yaşındaki Ayşen Gruda hayatını kaybetti.
Ayşen Gruda'nın yaşamını yitirmesinin ardından sevenleri, onun hakkında görüşlerini paylaştı.
2
Ayşen Gruda'nın yaşamını yitirmesinin ardından sevenleri, onun hakkında görüşlerini paylaştı.
Gruda hakkında açıklama yapan sanatçı Rasim Öztekin, "Ben de şimdi haberlerden okudum. Şok oldum. Gerçi bir aydır yoğun bakımdaydı Ayşen. Türk sinemasının, tiyatrosunun büyük bir kaybıdır. Ondan çok şeyler öğrenmiştim. Büyük bir ustayı kaybettik yine. Geçen gün tepki çöken bir röportajımda "kadın komedyen zor çıkar" demiştim. Evet çok zor çıkar kadın komedyen. İşte onlardan bir tanesini de kaybettik" dedi.

Gruda hakkında paylaşılan yorumlar şu şekilde:
3
Gruda hakkında açıklama yapan sanatçı Rasim Öztekin, "Ben de şimdi haberlerden okudum. Şok oldum. Gerçi bir aydır yoğun bakımdaydı Ayşen. Türk sinemasının, tiyatrosunun büyük bir kaybıdır. Ondan çok şeyler öğrenmiştim. Büyük bir ustayı kaybettik yine. Geçen gün tepki çöken bir röportajımda "kadın komedyen zor çıkar" demiştim. Evet çok zor çıkar kadın komedyen. İşte onlardan bir tanesini de kaybettik" dedi. Gruda hakkında paylaşılan yorumlar şu şekilde:
4
<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="tr"><p lang="tr" dir="ltr">Sete geldiği her sabah ülke gündemini Ayşen Gruda &#39;dan öğreniyorduk.<br>Pırıl pırıl bir beyni vardı<br>Halkın sorunlarıyla, demokrasi meseleleriyle, ülkemizin bugünü ve geleceğiyle yakından ilgileniyor, şakayla karışık lafını da esirgemiyordu.<br>Anısı örnek olsun<br>Hepimizin başı sağolsun <a href="https://t.co/bGdE37rWfM">pic.twitter.com/bGdE37rWfM</a></p>&mdash; Müfit Can Saçıntı (@MufitCanSACINTI) <a href="https://twitter.com/MufitCanSACINTI/status/1088050638976700418?ref_src=twsrc%5Etfw">23 Ocak 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
5
<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="tr"><p lang="tr" dir="ltr">Tiyatro ve sinemamızın duayen isimlerinden Ayşen Gruda&#39;yı kaybettik. Kendisine Allah&#39;tan rahmet, ailesi başta olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Seni unutmayacağız domates güzeli.. <a href="https://t.co/331k35s1wf">pic.twitter.com/331k35s1wf</a></p>&mdash; Yılmaz Büyükerşen (@Y_Buyukersen) <a href="https://twitter.com/Y_Buyukersen/status/1088050068303896577?ref_src=twsrc%5Etfw">23 Ocak 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
6
KILIÇDAROĞLU'NDAN MESAJ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da Gruda'nın ardından paylaşımda bulundu. Kılıçdaroğlu, "Türk tiyatrosu ve sinemasının usta ismi #AyşenGruda'nın vefatından dolayı derin üzüntü duydum. Gruda’ya Allah'tan rahmet, ailesine ve Türk sanat camiasına başsağlığı diliyorum" mesajını paylaştı.
7
KILIÇDAROĞLU'NDAN MESAJ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da Gruda'nın ardından paylaşımda bulundu. Kılıçdaroğlu, "Türk tiyatrosu ve sinemasının usta ismi #AyşenGruda'nın vefatından dolayı derin üzüntü duydum. Gruda’ya Allah'tan rahmet, ailesine ve Türk sanat camiasına başsağlığı diliyorum" mesajını paylaştı.