Türkiye’nin ilk karikatür yarışması kazananı ünvanının sahibi Bayramoğlu’nun sergisi 14 Aralık
Cuma günü Karikatür Atölyesi’nde açıldı.
1
Türkiye’nin ilk karikatür yarışması kazananı ünvanının sahibi Bayramoğlu’nun sergisi 14 Aralık Cuma günü Karikatür Atölyesi’nde açıldı.
 2008-2012 yılları arası Bayramoğlu’nun tanımıyla“Yeniden Dönüş” dönemini kapsayan sergi Ankara seyircisinden tam not aldı. Aralarında bir çoködüllü çalışmanın da yer aldığı sergide keyifli anlar yaşandı. Açılış konuşmasında Atölye kurucusu
Emre Yılmaz “Recep Bayramoğlu’nu ağırladığımız için çok mutluyuz. Türkiye’nin önemliçizerlerinden ve Akbaba Dergisi’nin düzenlediği Türkiye’nin ilk karikatür yarışması kazananı.
2
2008-2012 yılları arası Bayramoğlu’nun tanımıyla“Yeniden Dönüş” dönemini kapsayan sergi Ankara seyircisinden tam not aldı. Aralarında bir çoködüllü çalışmanın da yer aldığı sergide keyifli anlar yaşandı. Açılış konuşmasında Atölye kurucusu Emre Yılmaz “Recep Bayramoğlu’nu ağırladığımız için çok mutluyuz. Türkiye’nin önemliçizerlerinden ve Akbaba Dergisi’nin düzenlediği Türkiye’nin ilk karikatür yarışması kazananı.

Destekleri için teşekkür ediyoruz.” dedi. Bayramoğlu ise “Karikatür Atölyesi’nde sergi açtığım için
çok mutluyum. Sergilenen çalışmalarım daha çok orjinal üretimlerimden oluşuyor. Çoğu ekolin
boya ile renklendirdiğim ve bir çoğu günlerce uğraşıp emek verdiğim çalışmalar. Bu soğukta
gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.” dedi.
3
Destekleri için teşekkür ediyoruz.” dedi. Bayramoğlu ise “Karikatür Atölyesi’nde sergi açtığım için çok mutluyum. Sergilenen çalışmalarım daha çok orjinal üretimlerimden oluşuyor. Çoğu ekolin boya ile renklendirdiğim ve bir çoğu günlerce uğraşıp emek verdiğim çalışmalar. Bu soğukta gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.” dedi.
Ayrıca sergiden 1 gün sonra da Bayramoğlu Karikatür Atölyesi katılımcıları ve çocuklar ile keyifli bir
çalışma gerçekleştirdi. Sergi 3 Ocak 2019 tarihine kadar izleyicinin karşısında olacak.
Adres: Konur 1 Sk. Pınar Apt. 19/6 Kızılay/ANKARA
Telefon: 0 535 625 10 22 - 0 535 461 75 62
Web: www.karikaturatolyesi.com
e-posta: karikaturatolye@gmail.com
4
Ayrıca sergiden 1 gün sonra da Bayramoğlu Karikatür Atölyesi katılımcıları ve çocuklar ile keyifli bir çalışma gerçekleştirdi. Sergi 3 Ocak 2019 tarihine kadar izleyicinin karşısında olacak. Adres: Konur 1 Sk. Pınar Apt. 19/6 Kızılay/ANKARA Telefon: 0 535 625 10 22 - 0 535 461 75 62 Web: www.karikaturatolyesi.com e-posta: [email protected]