Adana'da erkek vahşeti: 80 dikiş atıldı

Adana'da yaşayan Necdet Erdoğan Artural, Serap Sağlam'a (31) bıçakla saldırdı. Ellerinden, yüzünden, kaşından, burnundan ve boynundan yaralanan Serap Sağlam'a 80 dikiş atıldı. Serap Sağlam, "Erkek arkadaşıma 'onu öldüreceğim' demiş daha sonra da yanıma gelip direkt bıçakla saldırdı" dedi.

24 Aralık 2018 Pazartesi, 11:05
Abone Ol google-news
<video:1179781>

Olay merkez Seyhan ilçesi, Kuruköprü Mahallesi'nde 11 Aralık Salı günü gece saat 23.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Necdet Erdoğan Artural (35) Serap Sağlam'ı (31) daha önce bir kez darp edip, bir kez de kırdığı soda şişesi parçasıyla yaraladı.

Serap Sağlam'ın erkek arkadaşının yanına giden Artural, "Serap'ı öldüreceğim" dedi. Daha sonra da İnönü Caddesi'nde genç kadını gören Artural, kadına bıçakla saldırdı. Genç kadın eliyle yüzünü kapatınca saldırgan genç kadının ellerini de kesti. Aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içinde kalan genç kadın yoldan geçen vatandaşların müdahalesiyle kurtarıldı. Saldırgan ise olay yerinden kaçtı.
Genç kadın çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelen polis saldırganı yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Genç kadının ise kaşı, burnu, kulağı, boynuna ve ellerine 80 dikiş atıldı. Ölümden dönen Sağlam o anları şöyle anlattı:

"Şahıs, erkek arkadaşıma gelip 'onu öldüreceğim' demiş. Ben de o sıra İnönü Caddesi'ndeydim yanıma geldi. Hemen bıçakla saldırdı ben kendimi korumaya çalıştım. Ama bıçakla yüzümü kesmeye başladı. Ben elimle yüzümü kapatınca elimi kesti. Boynumu, kulağımı, burnumu her yerimi kesti bana 80 dikiş atıldı. Ölümden son anda kurtuldum. Bu şahıs bana daha önce de saldırdı. Bana kafayı takmış. Ben onun cezalandırılmasını, kadına karşı şiddetin son bulmasını istiyorum."