Adapazarı'nda kadına saldırı: Kurşun yağdırıp intihar etti

Adapazarı'nda, bir iş merkezinde gece bekçiliği yapan Hilmi Özbucak (71), aşık olduğu Fatma Gürdal'ı (31) kurşun yağmuruna tuttuktan sonra intihar etti. Ağır yaralanan Fatma Gürdal tedavi altına alındı.

22 Eylül 2018 Cumartesi, 18:43
Abone Ol google-news

Adapazarı Karaman Mahallesi'nde bir iş merkezinde meydana gelen olayda, iş merkezinde gece bekçisi olarak görev yapan Hilmi Özbucak, Fatma Gürdal ile tartıştı.

Fatma Gürdal'a aşık olduğu iddia edilen Hilmi Özbucak, tartışmanın ardından koşarak kaçmak isteyen Gürdal'ı tabancası ile kurşun yağmuruna tuttu. Hilmi Özbucak daha sonra tabancayı kendisine çevirip ateşleyerek intihar etti.

Hilmi Özbucak yaşamını yitirirken, kurşunların isabet ettiği Fatma Gürdal yaralandı. Olay yerine gelen 112 Acil ekibi yaralanan Fatma Gürdal'ı Yenikent Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Vücuduna 5 kurşun isabet ettiği öğrenilen Gürdal'ın yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.

Hilmi Özbucak'ın cesedi olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Otopsi Merkezine kaldırıldı. Olay yeri inceleme ekipleri, saldırının meydana geldiği iş merkezinde incelemelerde bulundu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.