Ahmet Türk hastaneye götürüldü

Elazığ Cezaevi’nde tutuklu bulunan Mardin Belediye Eşbaşkanı Ahmet Türk, Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürüldü. Türk’ün sağlık durum raporunun tamamlanması için eksik kalan tetkiklerinin tamamlanacağı belirtildi.

25 Ocak 2017 Çarşamba, 12:27
Abone Ol google-news

Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hakkında yürüttüğü soruşturma kapsamında tutuklanan ve görevden alınan Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Türk, bulunduğu Elazığ Cezaevi'nden sağlık raporu alınması için hastaneye götürüldü. Türk'e iki askerin kollarına sıkı sıkıya sarıldığı görüldü. Çıkarılacak olan raporun Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği belirtildi.

Mardin'de tutuklandıktan sonra İstanbul Silivri Cezaevine gönderilen ve sağlık sorunları nedeniyle tahliyesi beklenirken Elazığ Cezaevi'ne nakledilen Mardin eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün, bugün cezaevinden hastaneye götürüldüğü belirtildi. Türk'ün sağlık sorunları ile ilgili daha önce Silivri cezaevinden eksik kalan tetkiklerinin yapılması için hastaneye götürüldüğü ve kendisi için hazırlanan sağlık raporunun Adli Tıp kurumuna gönderileceği belirtildi.