Amatör küme maçında korkunç an kamerada... Çenesi kırıldı

Burdur'da Çallıca Gençlikspor ile Burdurspor arasında oynanan karşılaşmada 3 kırmızı, 5 sarı kart çıktı. 7 golün atıldığı maçta, bir pozisyonda kaleciyle çarpışan Veysel Özdemir'in çenesi kırıldı.

09 Aralık 2015 Çarşamba, 09:35
Abone Ol google-news


Burdur 2'nci Amatör Küme'de mücadele eden Çallıca Gençlikspor ile Burdurspor, dün Kışla Stadı'nda karşı karşıya geldi. Niyazi Tokcan, Hüseyin Can Çetin ve Tayfun Ataman hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmanın 15'inci dakikasındaki pozisyonda rakibine sert müdahalede bulunan Burdursporlu İzzet Solak orta hakem Niyazi Tokcan tarafından direkt kırmızı kartla oyundan atıldı. Pozisyona itiraz eden Burdurspor yöneticisi Hasan Özgür de saha dışına gönderildi.
İlk yarısı 3-1 Çallıca Gençlikspor'un üstünlüğüyle tamamlanan karşılaşmanın 74'üncü dakikasında Burdurspor ceza sahasına gönderilen topa kaleci Emrah Akkanat ile Çallıca Gençlikspor oyuncusu Veysel Özdemir hamle yaptı. Pozisyonun devamında havalanan topu uzaklaştırmak isteyen Emrah'ın iki ayağı Veysel'in kafasına geldi. Oyuncu yere yığılırken hakem kaleciyi direkt kırmızı kartla oyundan ihraç ederek, penaltı noktasını gösterdi. Yerdeki oyuncuya sahada hazır bekletilen ambulansta müdahale edildi. Daha sonra hastaneye götürülen Veysel Özdemir'in çenesinin kırıldığı belirlendi. Özdemir, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedaviye alındı.
Karşılaşmanın son dakikalarında ise Öner Koç'un rakip takım oyuncusuna küfrettiği gerekçesiyle kırmızı kartla oyundan atılması sonrası Burdurspor sahada 8 kişi kaldı.
Hakem Niyazi Tokcan'ın 5 kez de sarı kart gösterdiği maçı, Çallıca Gençlikspor 5-2 kazandı.