Amberin Zaman'ı eleştirenlere Egemen Bağış'ı hatırlattı

İlahiyatçı Yazar İhsan Eliaçık Başbakan Erdoğan'ın Amberin Zaman ile ilgili ifadelerine ve Amberin Zaman 'ın Erdoğan tarafından hedef gösterilmesine Twitter üzerinden cevap verdi.

08 Ağustos 2014 Cuma, 15:41
Abone Ol google-news

Gezi Parkı Direnişi sırasında Erdoğan'a sert eleştiriler yöneten ve bu nedenle Twitter'da AKP'liler tarafından "hainlikle" suçlanan İlahiyatçı yazar İhsan Eliaçık, Başbakan Erdoğan'ın Gazeteci Amberin Zaman'ı hedef göstermesine Egemen Bağış'ın 'Bakara-Makara' sözlerini hatırlatarak cevap verdi.

Amberin Zaman'dan Erdoğan'a sert yanıt
İŞTE ELİAÇIK'IN O TWEETLERİ

 

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ

"Kılıçdaroğlu önceki gün bir televizyona çıkmış, AK Parti kitlesinin sorgulama yeteneği yok diyor. Haddini bil haddini.Haddini bil eline vermişler bir kalem, gazete köşesinde yazıyorsun. Haddini bil eline vermişler bir kalem, gazete köşesinde yazıyorsun, çıkarıyorlar seni bir böyle, bu malum Doğan Grubu televizyonuna oradan da saygısızca yüzde 99'u Müslüman olan bu halka saygısızca hakaret ediyorsun. Karşılıklı oturmuşlar hem seçmene hakaret ediyor hem de Müslümanlara hakaret ediyorlar. Siz bu kafayla devam edin" diyerek sert tepki göstermişti.