'Arada Bir - Bir Arada' sergisi üçüncü kez açılıyor

Beşiktaş Belediyesi, Ortaköy Kültür Merkezi Galerisi’nde Ortaköy’lü Sanatçıları, ‘Arada Bir - Bir Arada’ Sergisiyle üçüncü kez ağırlıyor. Gelenekselleşen sergiye katılan sanatçılar, bu yıl çeşitli malzeme ve teknikle üreterek ‘Farklılıklar Beraberlikler’ temasıyla bir araya geliyorlar.

14 Mart 2016 Pazartesi, 15:52
Abone Ol google-news

‘Farklılıklar Beraberlikler’ sergisi 17-27 Mart 2016 tarihlerinde sürerken galeride yapılacak olan izleyici/sanatçı buluşmaları ile etkinlik tüm muhite yayılarak bir farkındalık oluşturuyor. Bu yılki sergide izleyiciye açık düzenlenen söyleşi başlık ve tarihleri şöyle:

‘Sanatçıların Gözünden Sanat Ortamı Olarak Ortaköy’- 19.03.2016 Cumartesi günü saat:16:00-18:00.

‘Bağımsız Sanatçılar İçin Öneriler’- 27.03.2016 Pazar günü saat:16:00-18:00. Etkinlikler ücretsizdir.

Sanatçılar:

Aynur Önürmen, Başak Avcı, Bedri Baykam, Behçet Malikler, Belgin Şahin, Can Aytekin, Can Maden, Canan Ünal, Coşkun Demirok, Çiler Belen, Ekrem Özen, Emel Başarık, Erdem Küçükköroğlu, Fethi Develioğlu, Filiz Ersönmezoğlu, Genco Gülan, Gül Ilgaz, Güneş Özmen, İrfan Önürmen, Kerem Can Özmen, Melih Özuysal, Memduh Kuzay, Mesrure Melis Bilgin, Metin Ünsal, Mustafa Akbay, Nalan Ünal, Nezihe Ecevit, Oya Pekmener, Patrick Aubert, Rıza Erdeğirmenci, Sabine Buchmann, Sabrina Fresko, Saldıran Özmen, Sylvie Erdeğirmenci, Selçuk Erdoğan, Zeynep Şahin