Aysal'dan bir açıklama daha! "Ben artık sadece bir seçmenim"

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, 25 Ekim’deki kongrede aday olacağını öne sürdüğü Cemal Özgörkey ile ilgili yeni bir açıklama yaptı.

30 Eylül 2014 Salı, 15:56
Abone Ol google-news


Şampiyonlar Ligi’ndeki Arsenal maçı için gittikleri Londra’da konuşan Ünal Aysal “Ben artık sadece bir seçmenim. Cemal Özgörkey sabah beni aradı ve başkanlıkla ilgili bir tasarrufunun olduğunu söyledi. Ben de kendisini olumlu karşıladım. Kongrede birden fazla aday olması Galatasaray için olumlu bir durum” ifadesini kullandı.

Aysal ayrıca şu anda Galatasaray yönetiminde olan bazı isimlerin Cemal Özgörkey'in listesinde yer alabileceğini de sözlerine ekledi.

Aysal, Londra’ya hareket etmeden önce İstanbul’da da gazetecilere “Size iyi bir haber vereyim. Bu sabah öğrendiğime göre bir müddetten beri Cemal Özgörkey kardeşimiz başkanlık için hazırlanıyor. Geçtiğimiz 15-20 gün içinde hazırlıklarını başlatmıştı. Tamamlamış, büyük ihtimalle bugün o da adaylığını açıklayacak ve böylece benim de desteğime sahip olacak. Bir Galatasaray başkan adayı karşınıza çıkmış oldu. Hayırlısı olsun” açıklamasını yapmıştı.(Ntvspor)