Başbakan'ın programında AKP'lilere koruma dayağı

Samsun'da düzenlenen ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı “Gençlik Şöleni”nde partililer korumalar tarafından dövüldü... Korumalar AKP'lilere silah kabzasıyla vurdu.

13 Haziran 2018 Çarşamba, 07:59
Abone Ol google-news

Başbakan Binali Yıldırım, Samsun Baruthane mevkinde bulunan Batıpark'ta düzenlenen Gençlik Şöleni'nde gençler ve partililerle bir araya geldi. Başbakan Yıldırım, bu programın ardından Kurtuluş Yolu'nda AKP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen sahur programına katıldı.

 KATILIM AZ OLDU

Başbakan Binali Yıldırım, Amasya programının ardından Samsun'da düzenlenen Gençlik Şöleni'ne katıldı. Düzenlenen programa katılımın az olması dikkat çekti. Öte yandan, şölene katılan partililerin dövülmesi geceye damga vurdu.

 KORUMALAR TERÖR ESTİRDİ

 Odatv'nin haberine göre, Başbakan Yıldırım, konuşmasının ardından partilileri selamlamak için platformdan alana indi. Başbakan Yıldırım'la görüşmek, yardım istemek ve fotoğraf çektirmek isteyen partililer yanına gitmek istedi.

Bu sırada, Başbakanlık korumaları, CAT, çevik kuvvet ve emniyet kuvvetleri partililerle Başbakan Yıldırım arasına adeta etten duvar ördü. Bazı polislerin silahların namlusuyla vatandaşlara vurması ve müdahale etmesi dikkat çekti.

 ÇOCUĞUNUN YANINDA DAYAK YEDİ

 Kucağında çocuğuyla birlikte Başbakan Yıldırım'la görüşmek isteyen bir baba, yakın korumalar tarafından tartaklandı. Babasının tartaklanmasının ardından küçük çocuğu annesi kucağına alarak teselli etmeye çalıştı.

 Başbakan Yıldırım, Batı Partk'taki programın ardından, Kurtuluş Yolu'nda AKP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen sahur programına katıldı.