Bayramda hava mevsim normallerinde olacak

Bayramda, Türkiye genelinde hava, mevsim normalleri civarında seyredecek. Yurtta yağış beklenmezken, kuzey kesimler parçalı bulutlu, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek.

27 Kasım 2009 Cuma, 08:12
Abone Ol google-news

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre, sabah ve gece saatlerinde Marmara ile iç kesimlerde yer yer yoğun olmak üzere sis olayı görülecek. Meteoroloji, oluşabilecek olumsuz şartlara (Hava, kara ve deniz ulaşımında aksamalar, hava kirliliği vb.) karşı, başta sürücüler olmak üzere, yurttaşları tedbirli olmaları konusunda uyardı.
 

İSTANBUL'DA SİS

 

Bölgelere göre hava

Marmara: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer yoğun olmak üzere sis görülecek.

Ege: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bölgenin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde yer yer yoğun olmak üzere sis görülecek.

Akdeniz: Az bulutlu ve açık geçecek.

İç Anadolu: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde sis görülecek.

Batı Karadeniz: Parçalı bulutlu geçecek. Bölgenin iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde yer yer yoğun olmak üzere sis görülecek.

Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde sis görülecek.

Doğu Anadolu: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

Güneydoğu Anadolu: Az bulutlu ve açık, sabah saatlerinde Batman çevreleri sisli geçecek.