Bekir Coşkun Cumhuriyet'te yazacak mı?

Mine Kırıkkanat'ın Cumhuriyet Gazetesi'nde Ekim ayından itibaren yazmaya başlayacağı açıklandı. Mine Kırıkkanat ile prensipte anlaşıldı. Bekir Coşkun'a da Cumhuriyet'te yazı yazması için teklif götürüldüğü, Coşkun'un Cumhuriyet'in önerisine sıcak yaklaştığı belirtildi.

28 Eylül 2010 Salı, 16:35
Abone Ol google-news

İnternette çeşitli haber portallarında çıkan haberler üzerine açıklama yapan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü İbrahim Yıldız, bir süreden beri Bekir Coşkun, Mine Kırıkkanat ve Haluk Şahin ile görüşmeler yapıldığını açıkladı. Yıldız, Cumhuriyet Gazetesi Yayın Kurulu'nda da konunun değerlendirildiğini söyledi.

Mine Kırıkkanat ile prensipte anlaşmaya varıldığını ve  Ekim ayından itibaren Cumhuriyet'te yazmaya başlayacağını belirten Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Yıldız, Bekir Coşkun ile ilgili olarak da şu bilgiyi verdi:

"Bugüne kadar Bekir Coşkun'la birkaç kez görüşüldü. Cumhuriyet'te yazması için kendisine teklif götürüldü. Bekir Coşkun'un da Cumhuriyet'e sıcak yaklaştığını biliyoruz. Ancak henüz kendisinden somut bir yanıt almadık. Görüşmelerimiz sürüyor. Cumhuriyet okuru Bekir Coşkun'u Cumhuriyet'te görmekten mutlu olacaktır."