Bir ısırığı dört saatlik orgazm

Isırığıyla 4 saat orgazm yaşatan örümcek muzun içinde büyüdü gelişti. Brezilyalı anne muzu neredeyse çocuklarına yedirecekti ki son anda fark etti...

13 Mart 2015 Cuma, 15:44
Abone Ol google-news

Brezilya'da yaşayan Maria Layton kocasının aldığı muzu neredeyse altı yaşındaki kızı Siri'ye verecekti ki muzun üzeridneki beyazlığı fark etti. Phoneutria nigriventer yani bilinen ismi ile Muz örümceğinin bir ısırığı erkeklerde 4 saat süren bir erkeksiyona neden olduğu tespit edildi.

Bir ısırığı dört saatlik orgazm - VİDEO

MUZ KOSTA RİKA'DAN GELMİŞ!

Daily Mail'in haberine göre, muza gözle görülür şekilde büyük bir yuva yapan zehirli örümceğin, Kosta Rika'dan süpermarkete sevk edildiği iddia ediliyor.

Bayan Layton, örümceği ilk fark ettiği o korkunç anı şöyle anlattı: 'Kocam bir gün önce muz almıştı. Kızım Siri bir muz istedi. İlk muz üzerinde bir beyazlık vardı, bu yüzden başka bir muz vermek istedim fakat onun üzerinde de daha büyük bir beyazlık vardı ve iyice incelediğimde bunun büyük bir örümcek kozası olduğunu anladım. Daha önce örümceklerin meyvelere yerleşebileceğine ilişkin haberler görmüştüm, bu yüzden koza görünce Google'dan araştırma yaptım ve örümcek olduğuna emin oldum. bunu kontrol etmelisiniz düşündüm.

ZEHİRLİ ÖRÜMCEKLER NEDEN MEYVELERE YERLEŞİR?

Zehirli örümceklerin meyvelere yerleşmesi vakası konusunda bu ilk değil... Brezilya'da daha önce bir aile de muz arasında bir ölümcül Wandering isimli örümcek bulmuştu.

BREZİLYA'DAKİ ÖRÜMCEKLER NE KADAR ZEHİRLİ?

Brezilya’da sıkça görülen Wandering örümcekleri bir ısırığıyla karşısındaki insana 4 saatlik orgazm yaşatmaktadır.

Phoneutria nigriventer yani bilinen ismi ile Muz örümceğinin bir ısırığı erkeklerde 4 saat süren bir erkeksiyona neden olduğu tespit edildi.

Georgia Tıp Fakültesi uzmanları Güney ve Orta Amerika’da görülen muz örümceğinin ısırığının bu yan etkisinin ereksiyon bozukluklarıyla ilgili tıbbi müdahalelerde çığır açabileceğini düşünüyor.

OKSİJEN YETERSİZLİĞİNDEN ÖLDÜRÜYOR!

Ancak örümceğin ısırığında ki tek etki bu değil elbette. Uzun ereksiyonlar kas kontrolünün kaybı, şiddetli acı ve zorlukla nefes alma sonucunu doğuruyor. Eğer panzehir verilmezse kişi, oksijen yetersizliğinden ölebiliyor.

Doktor Kenia Nunes, “Bu örümceğin zehri, zengin karışıma sahip moleküller içeriyor. Bu yüzden bir insan bu örümcek tarafından ısırıldığında farklı semptomlar gözlemleniyor. Bunlar arasında penisin sürekli olarak ereksiyon halinde olmasına neden olan priapism de bulunuyor” dedi.

Cinsel Tıp dergisinde yayınlanan araştırmasında Nunes, fareler üzerinde yapılan deneylerde zehirdeki toksinin ereksiyon bozukluğunu normalleştirebildiğini anlatıyor.