"Carlos sözleşmesini fesh etmeye çalışıyor"

Brezilya'nın spor gazetelerinden "Globo Esporte"nin internet sitesinde yer alan habere göre, Roberto Carlos'un Fluminense kulübüne gitmek için görüşmeler yaptığı iddia edildi.

19 Haziran 2009 Cuma, 13:47
Abone Ol google-news

Tatil için Brezilya'da olan Roberto Carlos'un, Fluminense kulübünden yöneticilerle geçtiğimiz cumartesi günü yapması öngörülen görüşmenin olmadığı, ancak telefonda konuşulduğu belirtildi. Carlos'un, Rio de Janeiro kentinde Fluminense Kulübü Başkanı Celso Barros ile bugün biraraya geleceği ileri sürülürken, Brezilyalı kulübün Carlos'a 1 yıllık sözleşme önerdiği ve anlaşmaya çok yakın olunduğu yazıldı.

Globo Esporte ayrıca, "Carlos, maaşının ödenmesinde gecikmeler olmasından Fenerbahçe ile sözleşmesini feshetmeye çalışıyor" diye yazdı.

Bu arada, Fulminense'nin kaptanı olan defans oyuncusu Luiz Alberto, "Roberto Carlos, çok tecrübeli, kaliteli bir futbolcu ve Brezilya liginde takıma çok yardımı olabilir. Her Brezilya takımı ona sahip olmak ister, o yüzden bizde olması rakipte olmasından çok daha iyi. Başkanın bu transferi bir an önce bitirmesinden yanayım. Eğer transferi açıklanırsa mutlu olacağım" şeklinde konuştu.

Brezilyalılara göre, sadece Fulminense değil Palmeiras kulübü de Roberto Carlos'u kadrosuna katmak istiyor.